Каталог М152 15 Липня 2021 9:07Марина Сейлор

Протезування зубів – як зробити грамотний вибір?

Ортопедія є одним з найважливіших напрямків у стоматології, головне завдання якої - повне або часткове відновлення втрачених зубів. Так, фахівці провідної столичної стоматології «АНД» на Глибочицькій здатні виявити і усунути порушення цілісності зубного ряду шляхом протезування, виправити наявні мовні дефекти та допомогти кожному знайти привабливість і красу усмішки (докладніше про протезування зубів у Києві див. тут).

Лікарі-ортопеди стоматологічної клініки пропонують кілька видів відновлення окремих зубів або всього ряду:

Мікропротезування

Для цього виду реконструкції зубів використовуються спеціальні накладки-вініри, виготовлення яких здійснюється персонально для кожного пацієнта за індивідуальними зліпкам, попередньо знятими з його щелепи. Ці конструкції приховають потемнілу емаль (коли відновити білизну не вдається іншими способами), різні дефекти зубів (відколи, надломи, мікротріщини), великі відстані між зубами тощо.

Вініри мають безліч переваг:

  • абсолютно безпечні;
  • не змінюють колір від їжі чи напоїв;
  • захищають емаль від зовнішніх впливів;
  • роблять усмішку красивою, білосніжною і природною.

Різновидом цих конструкцій є люмініри, товщина яких вдвічі менше, ніж у вінірів.

Металокерамічні коронки

Цей вид протезування застосовується в тому випадку, якщо немає можливості встановити пломбу або реставрувати зуб іншими методами. Коронки з металокераміки вирізняються високою міцністю, тривалим терміном служби і здатні витримати значні навантаження при жуванні.

Коронки з кераміки

Матеріалом для виготовлення цих виробів служить спеціальний стоматологічний різновид кераміки, в якому відсутні будь-які домішки. Суцільнокерамічні вироби ідеально підходять пацієнтам, у яких метал викликає алергічні реакції, позаяк кераміка не справляє негативного впливу на мікрофлору ротової порожнини.

Мостоподібні протези

Являють собою незнімну конструкцію, що складається з декількох штучних одиниць, крайні з яких спираються на природні зуби людини. Протез дозволяє замінити до чотирьох втрачених зубів, які перебували поруч, усунути дефекти мови і повернути пацієнтові природне жування.

Знімні протези

Застосовуються у випадках, коли відсутня велика кількість зубів і є протипоказання для установки імплантатів (у таких випадках можливе також направлення пацієнта до клініки пластичної хірургії). Знімні конструкції, що встановлюються в стоматологічному центрі «AND» у Києві, мають високу стійкість до зношування, виглядають, як природні зуби, за ними легко і просто доглядати .

Бюгельні протези

Вони являють собою умовно-знімні ортопедичні системи, які укріплені дугою з металу (бюгелем), що істотно збільшує їх характеристики. Встановлюються при сильно зношеній емалі, а також якщо у пацієнта діагностовано пародонтит. Бюгельні протези зміцнюють зубний ряд, знижують ризик стирання щелепних кісток, за розміром менше знімних конструкцій і на відміну від них не закривають небо повністю. Одним з основних переваг є тривалий термін служби, до декількох десятиліть.

Імплантація

Встановлення імплантів дає можливість відновити втрачені зуби і природне пережовування їжі, надати усмішці привабливого вигляду, не порушуючи при цьому сусідні одиниці та емаль на них. У київському центрі «AND» пацієнтам гарантовано високу якість імплантації, завдяки сучасному обладнанню, використанню високоякісних матеріалів і професіоналізму фахівців з великим практичним досвідом.Перед будь-яким видом протезування пацієнт здає аналізи і скеровується на консультацію до вузьких спеціалістів. Після отримання всіх даних стоматолог-ортопед персонально підбирає спосіб відновлення зубів. Залежно від складності проблеми можуть бути встановлені знімні або незнімні конструкції, призначена імплантація або мікропротезування.Джерело: офіційний сайт стоматологічної клініки www.andclinic.com.ua

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ