Каталог М145 30 Листопада 2020 11:16Марина Сейлор

Процедура штучного запліднення ЕКЗ (ЕКО) + ІКСІ і її ціна у Києві у “Медичному центрі ІГР”

Процедура ЕКЗ + ІКСІ, як і класичне екстракорпоральне запліднення, спрямована на боротьбу зі складними формами безпліддя. Основна терапія при ІКСІ така ж, як і при класичному ЕКЗ. Однак, є і певні відмінності.

Пройти лікування за рахунок екстракорпорального запліднення ви можете у "Медичному центрі ІГР" у Києві. Досвідчені лікарі зроблять комплексну діагностику для постановки діагнозу і визначення першопричин порушень фертильності та визначать наявність показань для IVF + ICSI.

Специфіка процедури ІКСІ (ICSI)

Штучне запліднення ЕКО+ІКСІ у КиєвіГоловна різниця типового ЕКО від штучного запліднення ЕКО + ІКСІ полягає у тому, що у пробірку для запліднення яйцеклітини вноситься усього один повноцінний, попередньої відібраний лікарем-лаборантом, сперматозоїд (при класичному ЕКО оброблена сперма з великою кількістю сперміїв). Усі подальші процедури і етапи відповідають типовому екстракорпоральному заплідненню.

Основні етапи процедури ЕКО + ІКСІ:

 • Медикаментозна підготовка. Її мета - створити за допомогою спеціальних гормональних препаратів умови для одночасного дозрівання у пацієнтки в одному циклі відразу декількох яйцеклітин. Як тільки ооцити готові дозріли, проводиться пункція яєчників, під час якої лікар під загальною анестезією виконує забір статевих клітин шляхом пункції. Після цього отриманий матеріал передається лікарем ембріологові, який визначає наявність яйцеклітин у отриманій рідини.
 • Безпосередньо запліднення. Лікар-лаборант з допомогою мініатюрного інструментарію, спеціального мікроскопа вводить у кожну яйцеклітину один сперматозоїд. Після цього частіше переносяться в спеціальний інкубатор для культивації ембріонів.

Повноцінні ембріони, які вийшли у результаті запліднення, на 2 або 3 добу підсаджуються у порожнину матки пацієнтки з подальшим призначенням спеціальних гормональних препаратів, що підтримують необхідні умови у організмі жінки для зачаття: стан слизової оболонки матки, гормонального фону і т.п.

Діагностика вагітності через 10-14 днів після перенесення ембріонів за рахунок виконання аналізу на ХГЧ.

Щоб запліднення пройшло успішно, важливо не тільки якісно виконувати основні етапи запліднення. Необхідно, щоб жінка не хвилювалася, менше рухалася, виключила будь-які навантаження на органи кровообігу (відвідування сауни, гарячий душ, заняття спортом і т.п.).

Скільки коштує штучне запліднення ЕКО + ІКСІ у Києві?

ІКСІ - процедура, яка вимагає наявності спеціальної матеріально-технічної бази, фахівців високої кваліфікації, дорогих витратних матеріалів та інструментів. ІКСІ здорожує вартість екстракорпорального запліднення.

У кожному конкретному випадку вартість лікування розраховується індивідуально і залежить від таких факторів:

 • обсяг проведеної діагностики (ті чи інші лабораторні та інструментальні дослідження призначаються лікарем з урахуванням індивідуальних особливостей пацієнта, можливого діагнозу і ймовірних причин безпліддя);
 • використовуваних під час лікування лікарських препаратів;
 • додаткових процедур, які можуть здорожувати вартість ЕКЗ (передімплантаційна генетична діагностика, використання донорських статевих клітин і т.п.).

Детальна інформація про послуги клініки і ціни представлена ​​на офіційному сайті www.igr.com.ua. Ви можете записатися на консультацію до фахівця у зручний для вас час.

Переваги лікування безпліддя інноваційними методами у "Медичному центрі ІГР"

 1. Широкий спектр медичних послуг - усі види діагностики та найефективніші, популярні методи терапії (у тому числі ДРТ).
 2. Доступні ціни на лабораторну діагностику і лікування.
 3. Консультації провідних фахівців у сфері гінекології та репродуктології.
 4. Донорські програми і програми сурогатного материнства.
 5. Висока ефективність ЕКЗ.
 6. Комфортні умови перебування у клініці і індивідуальний уважний підхід до кожного пацієнта.
 7. Повна конфіденційність.
Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ