Протягом двох років українці утримували 3000 пожежних інспекторів, які нічого не робили
Політика 28 Березня 2018 19:34Марина Сейлор

Протягом двох років українці утримували 3000 пожежних інспекторів, які нічого не робили

У зв'язку з мораторієм на перевірки з боку пожежної інспекції три тисячі інспекторів сиділи склавши руки і отримували зарплату просто так. Таку думку висловив екс-радник міністра з надзвичайних ситуацій Костянтин Гринчук на прес-конференції, передав кореспондент АСН.

"Ми мали три тисячі інспекторів, які два роки нічого не робили. Фактично. А їм, природно, платили зарплату", - зазначив експерт. За його словами, навіть ті 38 тис. перевірок, які заплановані на поточний рік, на таку армію інспекторів - це дуже маленьке завантаження. Крім того, як підкреслив Гринчук, ретельні перевірки пожежної безпеки повинні проводиться повсюдно, зокрема і на підприємствах, а не тільки місць скупчення людей. При цьому він додав, що з введенням мораторію на різні перевірки держава фактично відмовилася від свої функцій контролю над безпекою і забезпечення безпеки громадян.

Також він підкреслив, що ведення мораторію на перевірки пожежних інспекторів під приводом боротьби з корупцією абсолютно безглузде, оскільки під тим же приводом можна ліквідувати митницю, "податкову" та інші державні органи. Нагадаємо, в минулу неділю, 25 березня, в одному з ТРЦ м. Кемерово (Росія) сталася масштабна пожежа, яка забрала життя 64 людей, 41 з яких - діти. Згідно з офіційними заявами, охоронець закладу відключив пожежну сигналізацію, евакуацію відвідувачів ТРЦ також ніхто не проводив. Охорона покинула будівлю в перших рядах, тоді як в двох кінозалах люди були зачинені і просто згоріли заживо.

Джерело: http://asn.in.ua/ua/news/news/156835-v-techenie-dvukh-let-tri-tysjachi-pozharnykh-inspe.html

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ