Суспільство 13 Грудня 2020 12:30Марина Сейлор

Прибічники московського патріархату заблокували храм ПЦУ на Буковині: що відбувається

У Чернівецькій області 12 грудня стався черговий релігійний конфлікт поблизу Свято-Успенської церкви у селі Михальча Сторожинецького району, повідомляє «МБ».

Як повідомили місцеві мешканці, вранці на території церкви зібралися віряни Православної церкви України. Вони стверджують, що храм, поблизу якого вони зібралися, належить ПЦУ, а громада УПЦ МП «зачинила церкву».

«Під керівництвом колишнього керівника беркуту Івана Рибінського у супроводі представників московського патріархату зірвано читання акафісту до Пресвятої Богородиці та проведення молебню за здоров’я. При цьому представниками «правоохоронних» органів було застосовано сльозогінний газ, також вірянам ПЦУ було нанесено тілесні травми гумовими кийками. Варто зазначити, що земля території Храму належить ПЦУ. Також з ПЦУ укладено договір щодо збереження будівлі. Що наступне??? Повернення Януковича???», — йдеться у повідомленні храму ПЦУ у Facebook.

Нагадаємо, у 2019 році парафіяни храму Успіння Пресвятої Богородиці ухвалили рішення вийти з підпорядкування московського патріархату та приєднатися до Православної Церкви України. Але настоятель храму отець Ювеналій громаду не підтримав і разом з прихильниками взяв храм в облогу.

Джерело: https://sprotyv.info/obshchestvo/pribichniki-moskovskogo-patriarhatu-zablokuvali-hram-pcu-na-bukovini-shho-vidbuvaietsya

Схожі статті