Пригоди круїзного лайнера РФ на Азові: експерт повідомив про дивний маршрут судна
Вата 9 Жовтня 2020 13:46Марина Сейлор

Пригоди круїзного лайнера РФ на Азові: експерт повідомив про дивний маршрут судна

Новий лайнер Російської Федерації «Мустай Карим» відзначився черговим круїзом з доволі дивним маршрутом. Про це у соціальній мережі Facebook повідомив керівник Моніторингової групи Інституту Чорноморських стратегічних досліджень Андрій Клименко.

«Моніторингова група blackseanews.net вже повідомляла про перший круїз нового російського круїзного лайнера «Мустай Карим» з Ростова-на-Дону до Новоросійська (через Єйськ, а на зворотному шляху через Порт Кавказ на російському березі Керченської протоки). Зараз триває 2-й круїз, але з такими чудесами…

Отже, лайнер не зміг повернутися до Ростова: з ранку 30.09.2020 він цілу добу чекав в Таганрозькій затоці чи не стихне східний вітер, що зігнав воду і зробив непрохідними глибини на шляху Таганрогу, передостаннього порту (заход на світовий день) перед закінченням круїзу в Ростові-на-Дону…. І врешті-решт пішов до Таганрогу тільки вранці 01.10.2020, тому що увійти в Азово-Донський канал так і не зміг.

Але на цьому пригоди не закінчилися. До Ростова він так і не дійшов. 03.10.2020 він був вимушений розпочати з Таганрога новий круїз до Новоросійська. Пасажирів нового круїзу везли з Ростова до Таганрога автобусами.

04.10.2020 зайшов в Єйськ, потім о 0:40 мч 05.10.2020 пройшов під Керченським мостом і 05.10.2020 прийшов до Новоросійська. Завтра, 06.10.20202 буде в Порт Кавказ, потім Таганрог і Ростов (якщо глибини в тому куті Азовського моря дозволять)…

Ну чомусь не везе російським круїзам в Азовському морі, коли вони заходять до Керченської протоки. А чому — ніяк не можемо зрозуміти. Виглядає так, що хтось наврочив», — написав Клименко.

Джерело: https://sprotyv.info/photo/prigodi-kruiznogo-lajnera-rf-na-azovi-ekspert-povidomiv-pro-divnij-marshrut-sudna

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ