Вата 3 Березня 2021 8:13Марина Сейлор

Прикордонники заборонили в’їзд в Україну ще одній акторці із РФ: названа причина

Держприкордонслужба продовжує виявляти та притягувати до відповідальності осіб, які незаконно відвідують тимчасово окуповані території України. Прикордонники заборонили в’їзд в країну російській актрисі Розі Хайрулліній, яка незаконно відвідувала тимчасово окуповану територію Крим. Про це йдеться у повідомленні пресслужби ДПСУ.

Порушницю зупинили в аеропорту «Бориспіль». У ході контролю прикордонники Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» з’ясували, що жінка, громадянка Росії, перебувала в Криму порушуючи встановлений порядок в’їзду-виїзду.

Іноземка прилетіла в нашу країну рейсом з Мінська. Під час оформлення було встановлено, що вона є актрисою театру та кіно, заслуженою артисткою Росії. Також росіянка пояснила, що на український півострів їздила, начебто, з приватним візитом навесні 2020 року і потрапила туди авіарейсом. В той же час зафіксовано і інші її візити на окуповану Росією територію України. З її слів, в Україні вона планувала взяти участь у кінозйомках.

За порушення українського законодавства громадянці Росії прикордонники заборонили в’їзд в Україну терміном на 3 роки, а також притягнули до відповідальності за ст. 204-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення за порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї. Наразі вона повернута за межі України зворотним рейсом в Білорусь.

Джерело: https://sprotyv.info/video/prikordonniki-zaboronili-v-izd-v-ukrainu-shhe-odnij-aktorci-iz-rf-nazvana-prichina

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ