Прес-релізи 6 Серпня 2022 15:21Марина Сейлор

Привабливість спирту Люкс для споживача

Етанол марки Люкс використовується для виготовлення спиртних напоїв із преміального сегменту. Для них властивий м'який смак та ненав'язливий аромат. У процесі виробництва спирту Люкс суворо витримуються технологічні норми виробничого процесу. Це забезпечує одержання високоякісного продукту, очищеного від шкідливих речовин.

Чим привабливий спирт Люкс?

Даний вид етанолу виготовляють із рослинної сировини, до якої входять зернові культури, овочі, картопля. В основі виробництва спирту Люкс закладено технологію природного бродіння. Цей процес відбувається у величезних чанах за участю спеціально вирощених штамів спиртових дріжджів. Після завершення бродіння отриманий продукт проходить перегонку на ректифікаційних колонах.

Після цього спирт остигає і надходить у систему очищення. За допомогою механічних фільтрів із спеціальними срібними пластинами з етанолу видаляються сивушні олії, альдегіди, метанол та інші небажані компоненти. Завдяки цьому готовий продукт стає безпечним для довкілля та людського організму. На заключній стадії спирт проходить перевірку відповідно до заявлених норм.

Спирт Люкс для оптових та роздрібних споживачів

Купувати етанол можна як у комерційних, так і в особистих цілях. Спирт марки Люкс має широку сферу використання. Крім виробництва елітного алкоголю, його застосовують у кондитерській справі, харчовій індустрії, фармації та хіміко-фармацевтичній промисловості. У домашніх умовах із етанолу марки Люкс роблять гіркі настоянки. Також його можна використовувати для закріплення домашніх вин та зупинки процесів бродіння.

Замовлення спирту можливе оптом та в роздріб. При закупівлі великих партій споживачі одержують вигідні знижки в ціні. Етанол розливається в тару із екологічно чистого пластику. Це гарантує доставку товару кінцевому споживачеві в цілості та безпеці.

Ще однією перевагою пластикової тари, порівняно зі скляною, є її цінова доступність. Її виготовлення обходиться виробнику набагато дешевше. Отримана економія вигідна як виробнику, так і кінцевому споживачеві. Завдяки цьому він може придбати в тарі з пластику якісніший і чистіший продукт.

На спирт марки Люкс встановлено демократичну ціну, що зумовлено наявністю прямих поставок від виробничого концерну. За рахунок цього в ціні товару відсутня подвійна націнка, і кінцевий покупець зможе придбати товар за прийнятну вартість.

 

 

Схожі статті