Прес-релізи 2 Липня 2022 19:28Марина Сейлор

Пшенична сльоза – еталон якості в алкогольній індустрії

Безумовний плюс етанолу Пшенична сльоза – це його якісне очищення від сторонніх домішок. Найчастіше цей спирт використовується для виробництва преміальних алкогольних напоїв. Такий алкоголь відрізняється м'яким смаком, слабко вираженим ароматом спиртного і не здатний викликати похмільний синдром. Для виготовлення спирту Пшенична сльоза застосовується унікальна технологія, яка є далеко не на кожному виробничому концерні.

Алкогольні напої з цього виду етанолу регулярно виграють на міжнародних виставках та отримують призові місця. Спирт Пшенична сльоза може міститися в гірких настоянках та лікерах, які виробляються в домашніх умовах. За допомогою цього компоненту вдається покращити споживчі якості напою та досягти бажаної міцності.

Для замовлення спирту Пшенична сльоза слід звертатися лише до перевірених продавців. Купівля етанолу у надійного постачальника дає клієнту такі вигоди:

  • доступні ціни;
  • щедрі знижки;
  • чудова якість;
  • високоякісний сервіс;
  • швидке відвантаження;
  • зручне оформлення замовлення;
  • індивідуальний підхід.

Заявки від покупців зазвичай обробляються в день надходження. Замовляти спирт Пшенична сльоза можна як для особистого, так комерційного використання. Продукт, що купується, не потребує проведення підготовчих робіт і може додаватися в алкогольні напої у чистому вигляді.

Екологічність та безпека упаковки

Замовляти етанол Пшенична сльоза можна оптом чи в роздріб. На складі постачальника є достатній товарний запас, щоб швидко виконати заявки будь-якої складності. Продукт розливається в екологічно безпечну упаковку із пластику. Вона нешкідлива для навколишнього середовища і не здатна взаємодіяти зі вмістом.

Тару із пластику зручно транспортувати – вона не б'ється, має компактний розмір та ергономічну форму. Пластикові ємності герметично закриваються та зберігають фізико-хімічні показники спирту. Бій такої упаковки під час перевезення виключений.

Виробництво упаковки з екологічного пластику обходиться підприємству у рази дешевше. Це, у свою чергу, приносить істотну грошову економію кінцевому споживачеві. Завдяки цьому він може придбати високоякісний продукт за прийнятною ціною. Замовлений етанол доставляється по території держави ведучими транспортними компаніями.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ