Психологи розповіли, як одна незвичайна риса характеру допомагає досягти успіху

Психологи розповіли, як одна незвичайна риса характеру допомагає досягти успіху

Безтурботні люди виявилися більш успішними, ніж ті, що схильні до тривог і переживань, розповіла порталу "Дни.ру" викладачка психології відносин і блогер Міла Левчук.

За її словами, безтурботність в поєднанні з рядом таких якостей, як цілеспрямованість, наполегливість і допитливість, допомагають людині адаптуватися під навколишню дійсність. Завдяки цьому вона спокійніше переживає поразки і невдачі.

"Історія знає багато випадків, коли людина вірила в свою ідею і пропонувала сильним світу цього її реалізувати сотні разів. Не дивлячись на постійні відмови, задовольняючись малим, іноді животіючи в злиднях, вона не здавалася і не падала духом, продовжуючи шлях. В результаті домагалася успіху і значних статків", - вважає Левчук.

Таким чином, безтурботні люди більш схильні до ризику, ніж ті, що живуть в постійних переживаннях про завтрашній день. Крім того, зазначає Левчук, у таких людей відсутній синдром відмінника, який змушує людину намагатися "стрибнути вище голови", замість того щоб "робити як вміє".

Джерело: http://asn.in.ua/ua/news/news/178349-psikhologi-rasskazali-kak-odna-neobychnaja-cherta.html

Комментировать

  Подписаться  
Уведомление о