Путін нам не друг, він – наш ворог, — Джон Маккейн
Політика 13 Липня 2018 19:43Марина Сейлор

Путін нам не друг, він – наш ворог, — Джон Маккейн

Тепер очі всіх прикуті до Гельсінкі, де президент Трамп планує зустрітись з Путіним.

Президент має подолати свою тенденцію виказувати таку пошану супротивникам Америки, яку потрібно зберігати для наших союзників. Він має показати, що він може бути сильним і рішучим з Путіним – не лише задля себе, але і для того, щоб продемонструвати готовність захищати Америку і наші спільні цінності проти тих, хто їм загрожує.

Путін не друг і не просто конкурент Америки, він – ворог і не тому, що ми так хочемо, а тому, що він зробив такий вибір. Він вирішив провести вторгнення до України та анексувати Крим. Він вирішив допомогти режиму Асада вчиняти вбивства сирійців. Він вирішив атакувати американські вибори і шкодити демократичним установам у всьому світові і всередині Росії. Президент Трамп має притягнути Путіна до відповідальності за його дії під час засідання в Гельсінкі. Неспроможність це зробити стане серйозним аргументом проти його керівництва лідерською роллю Америки в світі.

Дії президента Трампа на саміті НАТО в Брюсселі розчаровували, але, зрештою, не здивували.

Американці і їх Конгрес все ще вірять в трансатлантичний альянс і НАТО, і, очевидно, наші союзники все ще в нас вірять. Те, що президент Трамп підписав Декларацію саміту в Брюсселі і, зрештою, висловив віру у майбутнє альянсу свідчить про терплячість, стриманість та відданість наших партнерів по НАТО.

Джерело: http://politolog.net/novosti-mira/putin-nam-ne-drug-vin-nash-vorog-dzhon-makkejn/
Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ