Путін отримав великого ляпаса від США – Піонтковський
Політика 11 Липня 2017 19:41Марина Сейлор

Путін отримав великого ляпаса від США – Піонтковський

Державний секретар США Рекс Тіллерсон навіть не підозрював, що час його візиту в Україну співпаде з розглядом на засіданні РНБО законопроекту про реінтеграцію Донбасу.

Таку думку висловив російський історик, опозиціонер Андрій Піонтковський.

«Тіллерсон, швидше за все, навіть не підозрював про існування цього закону. А президент Франції тим більше. Кращим сигналом, який привіз Тіллерсон в Україну, став його супутник, пан Волкер, який призначений США спеціальним представником по Україні.

Ось це просто неймовірний ляпас Володимиру Путіну», – зазначив Піонтковський. Експерт нагадав, що Волкер, якого він назвав «яструбом», останнім часом був виконавчим директором Інституту міжнародного лідерства Маккейна при Університеті штату Арізона, а це впливає на його погляди на Росію.

«Це людина сто відсотків стоїть на українській позиції. Ось це і є найважливіший сигнал, який, зокрема, підбадьорив вашого Секретаря безпеки. Ось такий натяк нашим європейським і не тільки європейським партнерам.

У всякому разі, Курт Волкер, який тепер має за своїм статусом транслювати, жестикулювати американську позицію в Україні, дотримується твердої позиції», – вважає Піонтковський.

Джерело: http://feedproxy.google.com/~r/varota-rss/~3/9_dJvhC7yu4/

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ