Путлер капут: THE WALL STREET JOURNAL сообщили сенсационную новость от Меркель

Видання The Wall Street Journal повідомило сенсаційну новину. Канслер Німеччини Ангела Меркель дала завдання своєму уряду розробити план постачань скрапленого природного газу з США. Для цього вже починають розроблятись проекти побудов терміналів для зберігання газу.

До останнього часу всі вважали що Росія буде единим постачальником газу для Німеччини, нібито у Путіна та Меркель особиста домовленість і вони залишатимуться партерами. Ходили різні чутки з цього приводу і до останнього часу Меркель не збиралась змінувати постачальника газу. Але давайте розберемось що сталось.

Це рішення стало головною поступкою Меркель президенту США Дональду Трампу, який намагається послабити позиції Росії на найбільшому в Європі енергетичному ринку.

За інформацією видання, цього місяця Меркель на закритому сніданку з депутатами повідомила про рішення уряду взяти на себе частину фінансування будівництва терміналу для скрапленого природного газу (СПГ) зі США, який буде розташовано на півночі Німеччини.

Проект був зупинений протягом багатьох років, але Трамп активно лобіював його в Європі, щоб збільшити обсяги закупленого у США скрапленого газу та зменшити енергетичну залежність Європи від Росії. Німеччина отримує більшу частину свого газу з Росії.

Меркель сказала депутатам, що рішення про співфінансування терміналу для СПГ є “стратегічним” і може окупитися в довгостроковій перспективі. Прес-секретар уряду Німеччини повідомив виданню, що цей крок був зроблений через економічні інтереси Німеччини, а не через тиск США.

Менше ніж за тиждень після спілкування Меркель з депутатами була подана одна з найперших заявок на державну допомогу для будівництва терміналу в місті Штаде неподалік від Гамбурга.

Кілька чиновників зі США і Німеччини вважають, що Берлін сподівається завдяки постачанню американського газу вирішити тривалу торговельну суперечку з Вашингтоном.

Це рішення вже викликало ефект бомби у Москві, там вже у відкриту звинувачують Меркель у зраді. Путін прекрасно розуміе, що це рішення доб’є і без того слабку економіку РФ. Не дивлячись на те що Росія якийсь час ще буде постачальником газу для Німеччини. Але в цьому рішенні Німеччини є політична складова і всі вже побачили, що Путін втрачає свій вплив у Європі, та зокрема на Ангелу Меркель.

Українці переможуть ! Коли та як ? Підпишись, щоб знати більше. Якщо Ви вже підписані, то не робіть нічого. Дякуємо Вам !

Джерело: https://prefiks.win/2018/10/23/putler-kaput-mishennyam-o/?fbclid=IwAR3yDTPNywoJFjxceZIY88rzsS2A7sMCNg4HVxtNMCpyeGvwpGHEftHCNio

Комментировать

  Подписаться  
Уведомление о
Стрічка новин
18:30
«Как же мы вас, х***ы, ненавидим»: над детьми АТОшников поглумились под визги россиян
18:28
Вблизи Станицы Луганской началось разведение сил и средств сторон
18:26
У Путина предъявили Украине наглое условие для освобождения военнопленных моряков
18:25
Медики рассказали, как часто можно пользоваться спреями от комаров
18:23
«Полон д*рьма»: Усик взбесил известного боксера
8:39
Маркиз де Сад, Джакомо Казанова и другие знаменитые любовники
7:32
Порошенко предложил поменять название Грузии
7:30
В Украине отменят ночной дешевый тариф на свет: все подробности
7:28
«Слуга народа» «поплыла»: после решения печерских судей с проспектами Бандеры и Шухевича партия президента еще потеряет голоса
7:27
Комаровский рассказал, как распознать инсульт: эти правила помогут выжить
7:25
Украинцы в ожидании долгожданной прохлады: синоптики озвучили прогноз
7:23
ФОТО
Российские оккупанты показали образцы своей новой боевой техники. ФОТО
7:21
«Железный трон» войны: на Майдане установили артобъект собранный из обломков снарядов. ФОТО и ВИДЕО