Рада задумала відправити Гройсмана у відставку
Україна 10 Лютого 2017 20:32Руслан Коріков

Рада задумала відправити Гройсмана у відставку

На розгляд українського парламенту було внесено документ стосовно відставки прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана. Відповідні дані уже є на офіційному сайті Верховної Ради України. Новину передає ONPRESS.INFO.

Ініціатором постанови виступила лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко. Разом із Гройсманом «чорний список» Юлі включив ще 12 нардепів. Постанова уже є, проте повного тексту постанови на сайті досі немає.

Тим часом українці продовжують обговорювати рішення Гройсмана проміняти ліс на чималу суму коштів. Річ у тім, що єврочиновники хочуть, щоб український парламент зняв мораторій на експорт лісу. Це в свою чергу дозволить іноземцям вивозити з Україні її національне багатство – ліс. А за таке рішення для України нададуть фінансову допомогу, про яку вона просить, -  600 мільйонів євро.

Нагадаємо, прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що антикорупційним органам є чим зайнятися і без «помилки» Марушевської, яка преміювала сама себе на 500 грн в честь свята. 

«Щодо історії з Юлією Марушевською, яку зараз жваво обговорюють в мережах. Вважаю, що антикорупційним органам в сьогоднішніх реаліях є чим зайнятись, окрім премії 500 грн. на 8 березня, яку вона отримала», - заявив Гройсман.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ