Прес-релізи 23 Жовтня 2019 19:39Марина Сейлор

Рамонеска на зиму – як носити?

Рамонеска - культова куртка. Звичайно, мода розпочалася з гурту The Ramones, звідки і пішла назва куртки. Це чудово, коли мова йде про його носіння восени. Але чи спрацює вона як зимова куртка? Виявляється, Рамонеска на зиму - чудова ідея. Як носити куртку Ramon, щоб вона не тільки була теплою, але і виглядала ефективно?

Рамонеска на зиму - добре перевірте кількість шарів!

Зима - це час, коли погода просто любить грати з нами. Тому варто подбати про те, щоб ви одягалися шарами. Таким чином ми забезпечимо не лише те, що нам тепло, а й те, що наша Рамонеска буде належним чином представити інші елементи стилізації. Загальновідомо, що куртка виглядає найефективніше, коли її розстебнути. Тому, якщо ми пам’ятаємо, що в зимові дні варто надіти теплу майку, теплі черевики типу тих - https://born2be.com.ua/zhenskaya-obuv/zimnie-botinki, теплий светр, застебнутий піджак Ramones, це неодмінно додасть нашому стилю гармонії та оригінального вигляду. Приємно, якщо ми можемо додатково доповнити його густим, бажано барвистим шарфом. Загорнутий на шию і випущений уздовж Рамона, це підкреслить талію, але також подарує нам тепло, яке нам потрібно взимку.

Рамонеска на зимове плаття? Так!

Мало кому відомо про те, що Рамонес добре підходить як зимовий додаток до суконь. Рамони насправді є тим елементом стилізації, який має свій смак. Тому, якщо ми задаємося питанням, чи відповідає куртка Ramones нашому зимовому вбранню, нам більше не варто дивуватися. Звичайно, він буде ідеально поєднуватися з такими матеріалами, як вовна, бавовна або навіть велюр. Якщо ми додатково надіємо барвисті, густі колготки і, наприклад, Мартенсу, то зможемо створити оригінальну, модну і перш за все дуже зручну стилізацію рок.

Не забувайте, що Рамон повинен бути шкіряним!

Багато хто забуває, що справжній Рамон повинен бути шкіряним. Тільки куртки, виготовлені з цього матеріалу, здатні забезпечити нам потрібну кількість тепла взимку. Органічна шкіра або будь-який інший матеріал, який буде її імітувати, не буде добре працювати як матеріал для теплої куртки. Тому, якщо ми хочемо носити Рамона взимку, спочатку шукаємо той, який виготовлений з натуральної шкіри. Якщо ми будемо дотримуватися всіх описаних вище правил, ми, безумовно, зможемо придбати правильні черевики Ramon на зиму.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ