Каталог М94 29 Вересня 2018 11:28slovotkach

Реальний Грищ: злочинець та хапуга

Людина, яка представляє владу, має представляти та відстоювати інтереси народу. Анатолій Гриценко не здається тим, хто дбав, дбає або буде дбати про українців. Наближається початок передвиборчої компаній, Гриценко збирається балотуватися у Президенти як у 2010, 2014 році. Що він буде пропонувати українцям? Як можна говорити про свою любов до каїни, якій шкодив, обкрадав та занапащав. Активний піар може замилити очі окремим виборцям, але давайте проаналізуємо, хто ж такий насправді маршал корупції Гриценко.

Слуга народу з шикарної вілли

Звинувачення у корупції на адресу Гриценка лунають все частіше. Стали відомі факти, що у селищі Конча-Заспа відомий політик має житло, яке коштує понад десять мільйонів гривень. Це не єдина нерухомість політика. У Києві у наявності ще чотири квартири. По документам Гриценко не має нічого, адже все оформлено на його дружину. Подробиці розслідування тут https://grytsenko.net/.

Ділянка тягнеться від лісу до Дніпра. З берегу річки є окремий вхід, огорожа простягається до самої води. Попри безліч порушень у самому факті існування цього маєтку, Гриценко порушує Закон про неможливість забудови п’ятидесятиметрової смуги прибережної зони.

Сам маєток викликає безліч питань. Як чесний політик, який ратує за народ, вболіває за його інтереси, має ділянку у п’ятдесят соток, будинок у триста п’ятдесят квадратних метрів. Звідки кошти, Гриценко пояснити не хоче і не може.

Занепадання армії: як все було

Крім цього, пан Гриценко може бути звинувачений у розбазарюванні армії. Під час перебування на посаді міністра оборони, він розпродував техніку за ціною металобрухту. Нечесними командирами, нажаль, не здивувати, але такого масштабного грабування ще не було. Спустивши величезну кількість зброї та техніки з молотка, Гриценко майже вивернув Україні руки перед початком військових дій на сході країни у 2014. Військові покладають відповідальність за розвал збройних сил на Анатолія Гриценка. Офіцери говорять, що саме це стало причиною анексії Криму та окупації Донбасу. Саме він свого часу ( 2008-2009 роки) закликав не приймати активних дій для вступу у НАТО найближчі п’ять років. Гриценко висловлювався, що Альянс не є ефективною системою колективної безпеки. Журналісти діляться фактами свого розслідування, які вражають https://grytsenko.net/articles/henpecked/. Послаблення боєздатності напередодні військової агресії з Росією, відмова до вступу у НАТО – це далеко не весь список дій політика проти своєї держави і людей.

Будучи впевненим у своїй безкарності, маючі достатньо коштів, щоб заважати розгляду справ, Грищ заявляє, що йде на вибори.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ