Прес-релізи 4 Червня 2021 9:49Марина Сейлор

Регуятори росту рослин – незамінні помічники аграріїв

Регулятори росту рослин - це речовини, які прискорюють процес зростання і розвитку. Регулятори росту активно застосовують для відновлення пошкоджених рослин після перенесених стресів (посадка, зберігання, пересадка, тривала перевезення, неоптимальна освітленість і температура, обробка пестицидами, засоленість і ін.). Зараз купити регулятори росту можна на сайті https://lnzweb.com/grows-regulator з доставкою додому. Вартість їх є для багатьох прийнятною і виваженою.

Види регуляторів росту рослин

  • Регулятори росту рослин за особливостями складу поділяють на:
  • природні препарати - фітогормони, виробляються самостійно в кожній рослині і сприяють швидкому розвитку і росту;
  • синтетичні препарати - регулятори росту рослин, які створені штучно. Їх часто застосовують, щоб отримати анти гібберелліновий ефект. Завдяки речовині, яка діє в регуляторі, сповільнюється зростання рослини і при цьому зміцнюється його стебло.

Різні регулятори абсолютно по-різному впливають на ріст і розвиток рослин. Для успішного використання препаратів варто чітко дотримуватися інструкції. Велику роль відіграє по фазовий використання коштів. Позитивний ефект від застосування не змусить себе довго чекати. При дворазовому використанні препарати росту рослин можна досягти чудового результату.

Але не потрібно збільшувати дозування регуляторів. Це не принесе очікуваного результату, а навпаки, може навіть призвести до загибелі вашої рослини.

Незаперечні переваги внесення регуляторів росту:

  • прискорення дозрівання плодів і зерна;
  • поліпшення проростання посадкового матеріалу;
  • підвищення якісних і кількісних показників врожаю;
  • поліпшення стійкості до морозів, посух, захворювань і атакам шкідників;
  • виведення з продукції нітратів, пестицидів.

Хороший ефект від використання препаратів буде досягнутий тільки при дотриманні умов, зазначених в інструкції. Тому детально ознайомтеся з рекомендаціями щодо внесення регуляторів.

Як використовувати?

Регулятори росту рослин застосовуються на різних етапах розвитку.

Деякі види вносяться в грунт на стадії появи сходів і активного росту зеленої маси.

Інші види можуть вноситися на всьому етапі вегетації рослин аж до самого збору врожаю (як правило, за пару тижнів до збору плодів додавання регуляторів росту потрібно повністю виключити, щоб речовини не псували якість плодів).

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ