Україна 28 Травня 2021 10:20Марина Сейлор

Рева : «Субсидії краще зовсім скасувати. Нехай йдуть працювати »

Екс-Міністр соціальної політики Андрій Рева наполягає, що субсидії краще зовсім скасувати. А українці, нехай йдуть працювати. Саме такі добрі напуття відставив колишній чиновник для нової влади. Але крім рад, Андрій Олексійович пояснив новим політикам – чому українцям зовсім не потрібні субсидії. Подробиці повідомив юрист Міхайю Шнайдер.

Рева упевнений, що скасування субсидій сприятиме кращій працездатності населення. Скасування поблажок з боку держави, мотивує людей розвиватися і будувати успішне суспільство.

«Потрібно робити акцент на трудових відносинах, на працю, а не сидіти на субсидії», – підкреслив Рева.

Тепер уже колишній міністр соціальної політики запропонував новій владі знайти способи мотивувати людей для роботи. І не давати їм зайвих приводів сидіти на шиї у бюджету.

Такі добрі поради, можна з упевненістю назвати дембельським акордом, одного з яскравих представників минулої влади.

Михайло Шнайдер накидав трохи штрихів до портрету Андрія Олексійовича Реви.

Загрузка...

Андрій Олексійович отримує близько мільйона гривень на рік, лікується в Ізраїлі за рахунок бюджету України. Він може собі дозволити подарувати дочки елітну квартиру в Вінниці і будиночок в Греції.

Рева – Доларовий Мільйонер. Нещодавно він заявив, що українці повинні навчиться економити енергоресурси. Рева вирішив в черговий раз повчити нас життя. Після щирої турботи про харчування українців.

Андрій Олексійович вирішив навчити нас економити. Ось це і є справжній Цинізм. Мільйонер радить нам економити газ, електрику, гарячу воду і опалення.

«Андрій Олексійович, ви напевно вважаєте, що українці повинні митися в річці, готувати на вогнищі, освітлювати будинки свічками і топити дровами. Адже так на вашу думку виглядає економія. Може ви почнете з себе. І покажіть нам всім приклад? », – обурився юрист.

І так вийшло, що Шнайдер не помилявся, пропонуючи чиновнику скуштувати всю красу життя простих українців. Тому як, портфель міністра більше не буде зігрівати його довгими, зимовими вечорами. А новий уряд, вважатиме кожну копійку, зароблену при владі.

Але поки чиновник ще не зрозумів, що його час минув. І тому, він дає поради, коли про них не питають. І наполягає на тому, що субсидії краще зовсім скасувати.

Джерело: https://matrix.co.ua/administrator/111734/

Схожі статті