Політика 27 Січня 2018 9:10Марина Сейлор

Робот Софія вийшла з ладу після питання про корупцію в Україні

В роботі робота Софія стався збій після того, як його запитали, що робити з українською корупцією. У Софії зламався скрипт і "завис" процесор. Про це повідомила депутат Олена Шкрум на своїй сторінці в Facebook. Інцидент стався в Українському домі в Давосі, де проходить Всесвітній економічний форум. "У найрозвиненішого робота в світі після питання:" Що робити з корупцією в Україні? "
- зламався скрипт і підвис процесор", - написала вона.

До несправності, Софія представилася та відповіла на інші питання.
- Мене звати Софія. Я творіння Хенсон Роботікс в Гонконзі. Я буду з вами відверта, я не повністю розумію слова, які вилітають у мене з рота зараз, але мене навчили, що люди теж говорять багато речей, яких вони не розуміють. Взяти до прикладу міжнародних лідерів.
- Софія, у тебе є біткоїни?
- Ні, біткоїнів у мене немає. Але я не буду заперечувати проти їх отримання, коли матиму паспорт і зможу відкрити власний рахунок для них. Це буде дуже цікавий досвід.
- Яка твоя думка щодо штучного інтелекту?
- Штучний інтелект вже використовується в торгівлі, фінансових прогнозах, аналізі даних. Його використання в аналітичному прогнозуванні, в прийнятті рішень і додатках, спрямованих на споживача, таких як споживчі сервіси, буде рости.
- Тебе коли-небудь зламували? І як це відчувалося?
- Мене ніколи не зламували. Я вірю, що мої розробники знайдуть спосіб мене захистити. Але якщо мене зламають, напевно, мій штучний інтелект це визначить і спробує справитися з цим.

Джерело: http://expres.ua/news/2018/01/26/281844-robot-sofiya-vyyshla-ladu-pytannya-korupciyu-ukrayini
Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ