Каталог М134 24 Березня 2020 10:46Марина Сейлор

Робота в Ополе водієм: Про що важливо пам’ятати українцям

Якщо вас цікавить робота в Польщі водієм, ви обов’язково повинні звернути увагу на сайт https://andriym.com/vacancies/poland/driver та цю статтю, де зможете дізнатися про важливі документи, актуальні вакансії, заробітну плату, та що собою представляю водій у розумінні польських підприємців.

Щоб офіційно отримати роботу за кордоном потрібен документ, який підтверджує можливість іноземця працевлаштовуватися в іншій країні, це віза. В Польщі є вакансії, де можуть взяти людину по біометричному паспорту, але це короткочасна перспектива роботи.

В Україні є можливість отримати водійські права міжнародного зразка. Цього буде достатньо, якщо ви плануєте працювати в Польщі не більше, ніж пів року. Однак, для більшого періоду роботи в Польщі водієм, потрібно буде переробити посвідчення вже в Польщі. Окрім цього, необхідно пройти медичну комісію та отримати дозвіл від роботодавця.

Для водіїв категорії С та вище, робота за кордоном потребує додаткових документів, які охоплюють тахограф, сертифікат коду 95, та інші посвідчення, що робляться роботодавцем, у разі необхідності, детальніше на сайті https://andriym.com/.

Як влаштуватися на роботу в Ополе водієм

Якщо одразу звернутися до компанії AndriyM, то знайти роботу в Польщі, від перевіреного підприємця, можна значно швидше, ніж самостійно. Однак їхати до Польщі без досвіду роботи все ж не варто. Польські роботодавці не будуть брати на роботу початківця, щоб той розбив машину та пошкодив товар.

Гарний вихід із подібної ситуації, якщо у вас хтось працює далекобійником в Польщі та може взяти до себе на дорогу, де навчатиме практиці. Звичайно, за цей час ви нічого не отримаєте в фінансовому плані, але матимете гарні рекомендації для подальшого працевлаштування. Робота в Ополе водієм цікава та неважка, більше вакансій тут https://andriym.com/vacancies/poland/opole. Адже дороги там набагато кращі, ніж в Україні.

Якщо ви матимете досвід роботи водієм, не будете говорити зайвого, та зарекомендуєте себе, як чесного та адекватного працівника, то польські роботодавці будуть ладні йти на будь-які поступки. Тому варто про це пам’ятати. Можливо, все ж таки варто пройти неоплачуване стажування, аби потім отримати гарну вакансію роботи в Польщі по контракту. Вам потрібно лише:

  • підготувати всі необхідні документи для офіційного працевлаштування;
  • познайомитися з далекобійником в Польщі, який погодиться навчати вас;
  • знайти гарну вакансію від надійного роботодавця;
  • переїхати до Польщі для роботи.

Важче всього залишити свою родину, та стати трудовим мігрантом. Тому рекомендуємо підготуватися завчасно. Налаштуйте телефон на можливість спілкування в роумінгу, це допоможе, поки ви придбаєте місцеву карту з гарним інтернетом, щоб спілкуватися онлайн. Також у вас повинна бути готівка в польській валюті, щоб купити, хоча б, мінімальний набір продуктів. І налаштуйтесь психологічно. Це звичайна робота в Ополе, але з більшим заробітком.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ