Каталог М68 3 Листопада 2017 10:12slovotkach

Робота в Європі – крок до мрії

immigratsiya

Найочікуваніша подія 2017 року – безвізовий режим, нарешті здійснилася, і сотні українців мають можливість без перешкод виїхати за кордон не тільки на екскурсію, але й отримали змогу працевлаштування.

Легальна робота за кордоном – це не завжди легкий шлях. Величезна кількість паперів, довідок, дозволів, які потрібно оформити іноземною мовою – всі ці процедури займають декілька місяців. І найчастіше основний результат – це значні матеріальні та психоемоційні затрати.

Польща – країна паперових бюрократів

Найбільш цікавим напрямом для виїзду українців на заробітки вже багато років залишається сусідня держава Польща. Ми проаналізували польське трудове законодавство та виявили наступні критерії, які допоможуть отримати легальну роботу:

1) Національна віза (група D) – її можливо отримати лише після того, як роботодавець надасть офіційне запрошення;

2) Запрошення від роботодавця має юридичну силу, якщо воно було погоджено Ужендом Праці. Лише однієї реєстрації розташування роботодавця вже недостатньо. Велике значення має, чи була вакансія польських роботодавців зареєстрована у міському Центрі зайнятості. Бо отримати дозвіл на працевлаштування іноземця (українця) можливо лише через 21 день після оголошення вакансії та за умови відсутності охочих поляків зайняти вільну посаду.

Знехтування усіх правил та незнання польських законів скоріше всього призведе до нелегального працевлаштування. Але польські контролюючи органи прискіпливо стежать за дотриманням норм законів і при виявленні порушень депортація неминуча.

Яким чином уникнути усіх загроз та отримати впевненість, що робота у Польщі буде приносити легальний дохід, а не приховування від контролюючих органів? Відповіді й на інші найбільш поширенні запитання майбутніх робітників у Європі знають лише спеціалісти у цій сфері.

Кваліфікована допомога та реальні гарантії

Вирушати у подорож у незнайому країну з бажанням працевлаштування слід тільки після детального ознайомлення з усіма правилами та законами іноземної держави.

Багато посередників пропонують швидке легальне працевлаштування у Польщі, але у пресі все частіше з’являються новини про депортацію і затримання незаконно працюючих українців за кордоном. Чи можливо уникнути усіх ризиків, та як не потрапити у пастку шахраїв?

Ми вважаємо що єдиний вихід – це співпраця з гідним агентством, що має ідеальну ділову репутацію та великий практичний досвід у роботі з пошуком праці за кордоном.

Підтвердженням легальної та ефективної роботи компанії є належні сертифікати та ліцензії. Так, наприклад, Міжнародне Бюро Праці «WORK EXPRESS EUROPE» Sp. z О.О. отримала Certyfikat na prawo zatrudnienia № 14746. Даний документ підтверджує законність діяльності компанії на території Євросоюзу та виявлену довіру польського Уряду до цієї Організації. На даний момент вона відкрила своє Офіційне Представництво також і в Україні та отримала необхідну для здійснення працевлаштування за кордоном ліцензію згідно Наказу Міністерства праці та соціальної політики України № 1534.

МБП «WORK EXPRESS EUROPE» Sp. z О.О. знаходить та перевіряє для наших співвітчизників місця праці як на території Республіки Польща, так і на території інших країн Євросоюзу, і детально інформує про їх реальні умови усіх бажаючих виїхати на працю за кордон. Так, спеціалісти Представництва Бюро в Україні надають наступні послуги:

1) Повне юридичне супроводження легального працевлаштування;

2) Індивідуальний підхід та пошук вакансій згідно із вимогами Клієнта (найновіші та вигідніші вакансії для усіх категорій робітників);

3) Постійну інформаційну підтримку своїх Клієнтів;

4) Сприяння (через Центральне Бюро) здобуттю в подальшому Карти Тимчасовего Побиту і Праці для тих, хто бажатиме залишитись працювати, зокрема в Польщі, на довший термін.

Загалом, на сайті Компанії WEE Ukraine можна знайти багато корисної інформації та детальний аналіз щодо процедур для виїзду за кордон.

МБП «WORK EXPRESS EUROPE» Sp. z О.О. не вигадує складних схем, а лише виконує усі вимоги українського та польського законодавства задля того, щоб їх робітники почували себе справді захищеними за кордоном!

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ