Політика 19 Квітня 2017 12:29Олег Руденко

Росія найближчими тижнями планує провокації на території трьох областей України (відео)

Росія найближчими тижнями планує провокації на території трьох областей України. Про це на брифінгу, заявив керівник апарату голови СБУ Олександр Ткачук.

"На жаль, наша служба отримує й іншу інформацію про те, що це може бути не остання акція, яку російська сторона намагається організувати на території нашої держави з однією і тією самою метою – створення негативного іміджу України та розпалювання міжетнічної міжрасової ворожнечі. Ніби в Україні є конфлікт між різними громадами, що не відповідає дійсності. За нашими даними, такі акції протесту наразі плануються і на території Харківської, Херсонської, Миколаївської областей. Наша служба буде робити все для того, щоб такі провокації вчасно попередити", - сказав він.

За його словами, плануються провокації протягом наступних кількох тижнів.

"Є інформація про те, що окремі з них заплановано на першу половину травня", - сказав він.

Нагадаємо, напередодні в Одесі СБУ запобігла проведенню проплаченої акції, яку організувала РФ. За даними відомства, організатори хотіли створити картинку для російських ЗМІ, що українські праворадикальні організації чи патріотично налаштовані громадяни нападають на представників болгарської національної меншини.

Джерело: Патріоти України
Схожі статті