Росія раптово закрила кордон для автомобілів з України
Політика 11 Червня 2018 19:10Марина Сейлор

Росія раптово закрила кордон для автомобілів з України

Російська сторона перестала пропускати через кордон вантажівки та легкові автомобілі з України, передає Держприкордонслужба. За даними українського відомства - причина затримки - росіяни посилили перевірки і контроль перед прийдешніми святами - "Днем Росії".

Як повідомили українські прикордонники, опівдні черга на виїзд в пункті пропуску Сеньківка склала близько 85 вантажних автомобілів, майже 40 вз них після оформлення в українському пункті пропуску застрягли на території між пунктами пропуску.

"Пропуск йде, але на "Сеньківці" (Чернігівська область. - Ред.) - ускладнення з пропуском вантажних авто, вони дуже повільно їх оформляють, а на "Гоптівці" (Харківська область. - Ред.) якраз проблема з легковими авто, там вони без пояснення протягом дня сьогодні повернули близько 100 автомобілів", - говорить Слободян.

Нагадаємо, раніше АСН розповідала, що відомий російський блогер «Каха», подорожуючи з Москви в Сочі, в Ростовській області зняв на відео величезні колони бойової техніки ЗС Росії, яка пересувається біля кордонів з тимчасово окупованих Донбасом. Про це повідомляють «Ведомости Донбасу».

Джерело: http://asn.in.ua/ua/news/news/167503-rossija-vnezapno-zakryla-granicu-dlja-avtomobilejj.html
Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ