Наука, Події, Росія 4 Квітня 2020 11:45Mikel

Росія втратила черговий космічний супутник

Тенденції у суспільстві нині такі, що розмов зараз тільки про коронавіруси і близько-коронавірус, з періодичним зміщенням акцентів до енергетичних питань. Тим часом, така інформаційна завіса, приховує велику кількість фейлов, що виникають у нашій пінвчної сусідки, буквально в режимі нон-стоп і які раніше вона старанно б приховувала від освітлення, а зараз і намагатися особливо не потрібно. Проте, все таємне все одно стає  явним.

Так, стало відомо, що напередодні вийшов з ладу російський телекомунікаційний супутник "Експрес-АМ6".

Попередньо, на супутнику вийшли з ладу всі 14 транспондерів Ku-діапазону через самовільне відключення системи охолодження.

Що цікаво, що вийшло з ладу обладнання російського виробництва. У той же самий час, в складі супутника є канадські комплектуючі від компанії MDA, зокрема 14 транспондерів С-діапазону і 12 транспондерів L-діапазоні. І, як не дивно, а всі вони в робочому стані, але через вихід з ладу російської складової супутника, з'єднання з ними перервано.

Телекомунікаційний супутник "Експрес-АМ6" був виведений на орбіту в жовтні 2014 року, а його термін експлуатації заявлявся в 15 років. Однак пропрацювало це диво науки і техніки всього лише третину терміну.

Варто нагадати, що це вже не перший випадок, коли російські супутники відпрацьовується заявлений термін, а часом і зовсім не виходять на орбіту після запуску. А тому, велика космічна наддержава, не дивлячись на коронавірус і енергетичний колапс, зберігає тренди під логотипом "фіаско" і в інших напрямках, навіть навколоземних.

Схожі статті