Росія ввела під Харковом декілька мотострілкових дивізій
Україна 29 Листопада 2016 16:22Руслан Коріков

Росія ввела під Харковом декілька мотострілкових дивізій

На території Росії, яка межує з Харківською областю, з’явилися мотострілкові дивізії з підрозділами у Білгородській, Воронезькій і Смоленській областях. Військові повністю укомплектовані та проходять постійні воєнні навчання. Про це бовтнув міністр оборони РФ генерал армії Сергій Шойгу.

Новину передає ONPRESS.INFO з посиланням на російське інформагентство ТАСС.

Зі слів Шойгу, у 2016 році військові вищезгаданих дивізій провели близько 100 організаційних заходів, в тому числі по завершенню формування двох мотострілкових дивізій, підрозділи яких розміщені в Білгородській, Воронезькій і Смоленської областях.

«Дивізії повністю укомплектовані особовим складом, при цьому більше 70% особового складу - це контрактники. Також вони укомплектовані сучасним озброєнням, військовою та спеціальною технікою», - сказав Шойгу.

Додав міністр оборони Росії і те, що у нових пунктах їх постійної дислокації забезпечені необхідні умови для проживання особового складу.

«Побудовано та реконструйовано 30 об'єктів першої необхідності: казарми, їдальні, комбінати побутового обслуговування. Завершити їх облаштування планується в першому півріччі 2017 року», - констатував російський міністр.

Нагадаємо, днями заступник міністра оборони України з питань європейської інтеграції Ігор Долгов відмітив, що Росія стягнула до державного кордону з Україною близько 55 тисяч військових.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ