Росія визнала документи «ДНР» та «ЛНР»

Переглядів: 1526
Росія визнала документи «ДНР» та «ЛНР» Україна

У Кремлі заявили, що паспорти самопроголошених «ДНР» та «ЛНР» такі ж справжні, як і паспорти громадян Росії. Відтак документи так званих «республік» віднині діють на території РФ. Про це розповіли у російських ЗМІ, новину передає ONPRESS.INFO.


Стало відомо, що власники «паспортів» самопроголошених на Донбасі «республік» мають такі ж права, як і росіяни, на території РФ. Вони можуть вільно купувати квитки на внутрішні авіарейси, потяги дального сполучення та іншими послугами. Більше того – з паспортом «ДНР» чи «ЛНР» людина має право оселитися у готелі. Про це російським журналістам розповіли ті жителі окупованих територій, які уже пробували жити «по-новому» на території Росії із паспортами так званих «республік».

Ти часом у Федеральній службі безпеки Ростовської області РФ розповіли, що громадяни України можуть в’їжджати на територію Росії по документах, які їм видали компетентні органи в Україні, а також лідери «ДНР» чи «ЛНР».

Такий хід кремля по-своєму прокоментував російський політолог Олексій Макаркін.

«В «ДНР» та «ЛНР» очікували, що їх включать у склад Росії, як Крим. Не визнати їхні документи означає продовжити невдоволення, адже вони їздять не лише до рідних, а і працювати в Росію», — зазначив політолог.

OnPress.info
Жми «Нравится» и следи за нами в Facebook.

Комментировать

Оставьте первый комментарий!

Войти с помощью: 
  Subscribe  
Notify of
Загрузка...