Політика 25 Вересня 2018 17:40Володимир Маркопольский

Росіяни взяли штурмом адміністрацію Путіна: що відбувається

У вівторок, 25 вересня, стало відомо, що російські активісти руху «Суть времени» політика Сергія Кургіняна принесли мільйон підписів проти пенсійної реформи до будівлі адміністрації президента в Москві. Про це повідомляють росЗМІ.

Варто зазначити, що росіяни в 60 регіонах країни підписали петицію проти реформи. Підписали звернення зажадали скасування пенсійної реформи і відставки російського уряду, в тому числі і президента Володимира Путіна, пише Знайюа.

На офіційному сайті «Сути времени» вказується, що подальші кроки залежатимуть від реакції Путіна на зібрані підписи, «від характеру цієї реакції, якщо вона буде, від дій або бездіяльності інших суспільних сил, в першу чергу КПРФ, в боротьбі проти реформи».

Уточнимо, що «Суть времени» — це рух вірменського походження, який заснував політолог Сергій Кургінян у 2011 році. В основному активісти цього руху ставляться до розпаду Радянського Союзу як до «особистої трагедії».

Тим часом росіяни продовжують обурюватися з приводу підвищення пенсійного віку. Так, один із блогерів Віталій Шахматов вирішив скористатися моментом і описати дикий випадок з життя.

Нагадаємо, що 25 вересня суд Москви призначив Олексію Навальному адміністративний арешт на строк до 20 діб.

Як повідомляв портал Знай.uа, кремлівські кандидати пролетіли з виборами на посаду губернаторів у двох регіонах.

Також портал Знай.uа писав, що прийняття пенсійної реформи призвело до стрімкого падіння рейтингів Володимира Путіна.

Схожі статті