Россия хочет создать с Донбасса второе Приднестровье, – Москаль
Україна 3 Листопада 2014 7:22Марина Сейлор

Россия хочет создать с Донбасса второе Приднестровье, – Москаль

На Луганщині перебувають кадрові війська РФ, котрі намагають створити на сході України друге Придністров'я. Таку заяву зробив очільник Луганської області Геннадій Москаль в ефірі ТСН, передає новину OnPress.info.

"Вони звідти (російські військові в Луганську - ред.) і не йшли. Коли був призначений генерал Володимир Антюфеев, заступник начальника Головного розвідувального управління ФСБ Росії, який є "архітектором" Придністров'я - тобто він займав пост міністра державної безпеки Придністров'я - було все зрозуміло, що сценарій (на Донбасі) йтиме з придністровського варіанту.

"Архітектор" - один, він сидить в Донецьку і всім цим заправляє Федеральна служба безпеки Росії, і всім цим заправляє Москва. Тому я тут не бачу чогось того, чого б я не очікував або щось для мене було б нове ", - заявив губернатор Луганщини.

Варто зазначити, що КГБшник Антюфеєв в терористичні «ДНР» займав посаду першого заступника по роботі з правоохоронними органами. До цього дана особа займала посаду міністра державної безпеки невизнаного Придністров'я.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ