Россия хочет создать с Донбасса второе Приднестровье, — Москаль

Переглядів: 563
Россия хочет создать с Донбасса второе Приднестровье, — Москаль Події

На Луганщині перебувають кадрові війська РФ, котрі намагають створити на сході України друге Придністров’я. Таку заяву зробив очільник Луганської області Геннадій Москаль в ефірі ТСН, передає новину OnPress.info.«Вони звідти (російські військові в Луганську — ред.) і не йшли. Коли був призначений генерал Володимир Антюфеев, заступник начальника Головного розвідувального управління ФСБ Росії, який є «архітектором» Придністров’я — тобто він займав пост міністра державної безпеки Придністров’я — було все зрозуміло, що сценарій (на Донбасі) йтиме з придністровського варіанту.

«Архітектор» — один, він сидить в Донецьку і всім цим заправляє Федеральна служба безпеки Росії, і всім цим заправляє Москва. Тому я тут не бачу чогось того, чого б я не очікував або щось для мене було б нове «, — заявив губернатор Луганщини.

Варто зазначити, що КГБшник Антюфеєв в терористичні «ДНР» займав посаду першого заступника по роботі з правоохоронними органами. До цього дана особа займала посаду міністра державної безпеки невизнаного Придністров’я.

Комментировать

Оставьте первый комментарий!

Войти с помощью: 
  Subscribe  
Notify of