Україна 11 Квітня 2020 21:50Марина Сейлор

Розробку української приватної компанії вперше прийнято на озброєння ЗСУ

Наказом Міністерства оборони України №115 від 09.04.2020 за результатами успішних державних випробувань безпілотний авіаційний комплекс розвідки та коригування вогню артилерії А1–СМ «Фурія» прийнято на озброєння вітчизняного війська, повідомляє АрміяInform із посиланням на пресслужбу компанії НПП «Атлон Авіа».

БпАК А1-СМ «Фурія» є першим вітчизняним комплексом, розробленим приватною компанією, який був прийнятий на озброєння української армії. Цей модернізований комплекс складається з трьох літальних апаратів, кількох змінних головок з телевізійними і звичайними камерами, наземної станції управління і обробки інформації і антенного комплексу.

Крім того, в БПЛА вмонтована фотокамера з дозволом в 12 мегапікселів. Конструкція планера — «літаюче крило», зроблене з використанням склотканини, вуглецевої тканини і карбону. Завдяки моніторам оператор може стежити за геоінформаційної системою з прив’язкою координат і GPS-позицій літака. Другий монітор призначений для ведення спостереження через оптичну камеру. Зображення передається в режимі реального часу. Силовий агрегат електричного типу. БПЛА може перебувати в повітрі до двох годин і здійснювати аеророзвідку в радіусі 30 кілометрів.

Джерело: https://sprotyv.info/news/rozrobku-ukrainskoi-privatnoi-kompanii-vpershe-prijnyato-na-ozbroiennya-zsu

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ