Вата 12 Грудня 2017 16:59Західний Юрій

Розумні люди в Україні є! Як український націоналіст в далекому 2008 передбачив “отжатие” Крима ( ВІДЕО )

Розумні люди в Україні є. Повністю погоджуюсь з тим, що в 20 столітті, було вбито тисячі людей української еліти, і мільйони звичайних українців. Але і в сучасному українському просторі, є люди які вміють аналізувати, та робити висновки.

Так в далекому 2008 р. націоналіст Дмитро Корчинський, на одному з телеканалів, спрогнозував наміри Росії що до Крима. При чому в дуже простий спосіб, звичайного логічного мислення. Але чомусь, і тоді і зараз нас вчать покірності і лояльності до будь-яких дій і висловів з-за кордону.Ні в якому разі не закликаю до ненависті іньших народів, та чомусь складається враження, що лише ми не маємо права на власну історію, мову та територію. Як тільки Україна починає рухатись в руслі відновлення, становлення української нації, відразу починають виражати свою думку країни, які до України не мають ніякого відношеня, чи то Польща, чи то Угорщина чи то Росія.

Тому давайте ж браття та сестри, будемо розумними, нам потрібно розвиватись з кожним днем, дивитись на минуле наше та успішних країн, аналізувати і не наступати на "граблі" минулих помилок. З нами Бог друзі.

 

Схожі статті