РПЦ захопила церкву на Вінниччині: поліція вирішила не втручатися
Україна 14 Січня 2020 14:18Марина Сейлор

РПЦ захопила церкву на Вінниччині: поліція вирішила не втручатися

На Вінниччині представники УПЦ Московського патріархату захопили церкву, щодо якої громада села раніше вже знайшла порозуміння.

Про це повідомляє Релігійно-інформаційна служба України.

Згідно повідомлення, конфлікт стався у селі Велика Кісниця Ямпільського району Вінницької області. 12 січня п’ятеро чоловіків, які назвали себе монахами УПЦ МП, заблокували вхід до місцевого храму. Через це виник конфлікт із вірянами ПЦУ і священиком, адже саме їхній громаді належить приміщення.

На місце викликали поліцію, яка спостерігала за тим, аби сторони не порушували громадський порядок.

Як пояснив NaПарижі начальник управління релігій та національностей Вінницької ОДА Ігор Салецький, за рішенням Вінницького міськсуду сільський храм належить громаді ПЦУ. Але оскільки у Великій Кісниці є невеличка громада УПЦ МП, то обидва священики вирішили разом правити Служби.

Одного разу саме так і було… Нібито православні примирились. Але порозуміння виявилося не тривалим. Із Могилів-Подільської єпархії УПЦ МП до села надіслали чоловіків, які і представлялися монахами. У неділю вони заблокували вхід до церкви, коли віряни ПЦУ прийшли на Службу.

Це спричинило конфлікт із селянами. Людей обурила підступність представників Московського Патріархату. Вони викликали поліцію та надали правоохоронцям підтверджуючі документи на храм. У свою чергу поліціанти лише спостерігали за подіями, не втручаючись.

Джерело: https://sprotyv.info/news/rpc-zahopila-cerkvu-na-vinnichchini-policiya-virishila-ne-vtruchatisya

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
  1. Дід :

    В Україні дві біди: касапи та ж*д*.