Саакашвілі «нарвався» на антикорупційне бюро
Україна 18 Грудня 2015 22:30Сніжана Зимна

Саакашвілі «нарвався» на антикорупційне бюро

Національне антикорупційне бюро взялося  перевіряти заяви голови Одеської облдержадміністрації Міхеїла Саакашвілі про корупційні схеми. Таку заяву зробив на брифінгу директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник.

Новину передає ONPRESS.INFO з посиланням на nabu.gov.ua .

«Що стосується матеріалів, то Саакашвілі звернувся до антикорупційного бюро фактично з однією заявою: перевірити його на причетність до скоєння злочину, в якому його звинувачує народний депутат»,– сказав очільник НАБУ.

Також Ситник повідомив що «за певними підприємствам і схемами, які були озвучені на антикорупційному форумі в Одесі, внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато розслідування».

На антикорупційному форумі в Одесі, що відбувся 6 грудня,  Саакашвілі звинуватив Кабінет Міністрів, Арсенія Яценюка, а також найбільших бізнесменів країни в причетності до масштабної корупції. За його словами, в середньму через корупційні схеми з України щороку йде близько $5 млрд, а держпідприємства втрачають близько 120 млрд грн у вигляді упущеної вигоди та прибутку. Саакашвілі також запевнив, що готовий надати всі документи, які підтверджують причетність до корупції Кабінету Міністрів України і великих бізнесменів країни.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ