“Саме цього я очікував, справа погань”: Гіркін відреагував на заяву Туреччини про початок Першої фази деокупації Криму
Політика 4 Грудня 2020 0:43Марина Сейлор

“Саме цього я очікував, справа погань”: Гіркін відреагував на заяву Туреччини про початок Першої фази деокупації Криму

У відповідь на заяву влади Туреччини про початок першої фази по деокупацію Криму один з колишніх ватажків “ДНР” офіцер ГРУ Ігор Стрєлков-Гіркін заявив, що ситуація для Росії виглядає вкрай погано, передають Патріоти України.

Напередодні турецьке МЗС із допомогою глави відомства Мевлюта Чавушоглу зробило заяву про те, що Анкара провела з Києвом переговори і починає активну фазу дій по деокупації Кримського півострова. У відповідь Стрєлков заявив, що для Росії “справа погана”. Він зазначив, що підтверджується його власний прогноз по початку співпраці України і Туреччини по звільненню Криму. Гіркін підкреслив, що на даному етапі розвитку російська армія вразлива як ніколи, а внаслідок цілої низки помилок Путіна РФ загрузла в капканах на Кавказі і Близькому Сході.

“Если это не фейк (или ошибка в точном переводе), то… дело дрянь. Впрочем, в любом случае, именно этого я ожидал и ожидаю в будущем. Стараниями Нашего Уникального Стратегического Преимущества, залезши “по самые гланды” в капканы в Сирии и Карабахе (не считая Ливии и прочих “африканских экзотических стран”), ВС РФ уязвимы, как никогда ранее”, – заявив він.

Один його з підписників припустив, що в конфлікті Туреччини і Росії Захід підтримає саме РФ, після чого Стрєлков розповів про реальний стан справ всередині РФ. “Ждите…, как говорится, “два раза”… Своего союзника по НАТО они предпочтут сырьевой полуколонии с трусливым и никчемным руководством? Которое настолько подлое по своей сущности, что собственный народ в грош не ставит, а за сходную цену готово продать что угодно?” – додав Стрєлков.

Джерело: https://matrix.co.ua/editor1/152391/

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ