Савченко назвала партії, які хотіли її «купити» (ВІДЕО)

Переглядів: 1058
Савченко назвала партії, які хотіли її «купити» (ВІДЕО) Україна

Нардеп Надія Савченко заявила, що не буде залежати від партій, і говоритиме те, що вважає за потрібне. Також Савченко акцентувала, що українці не довіряють один одному через владу.


Новину передає ONPRESS.INFO з посиланням на заяву Надії Савченко.

Колишня військовополонена Надія Савченко розповіла про свої страхи, думки та педставила свою позиції стосовно інших політичних сил.

«Перше, чого я злякалася в своєму політичному шляху – це поглядів людей на мене з великою надією, – настільки величезною, що з нею б не змогла впоратися ні одна жива людина. Люди дивилися на мене так, ніби взавтра підуть хромі і прозріють незрячі», — заявила Савченко.

Додала, що подібні пропозиції від політсил ішли до неї, аби далі керувати українцями в своїх інтересах. Тому, констатувала нардеп, вона не говорить те, що їй наказують у партії, і завжди говоритиме тільки те, що сама вважає за потрібне.

«Перших два місяці мене хотіли купити всі – всі партії готові були забрати мене до себе, тому що вони хотіли, щоб я ніколи не думала, щоб я просто відкривала рота для того, щоб говорити ті лозунги, які вони напишуть, щоб я привела їх черговий раз до влади… Я буду захищати свою позицію до кінця і говорити те, що сама вважаю за потрібне», — сказала народна обраниця.

Повідомила Савченко і про те, що українська влада – це система, яка працює сама на себе і приймає реформи для свого особистого блага.

«Не можливо в цій системі щось зробити. Кожен раз якась нова реформа… Начебто система правильна, але я розумію, як ця влада при цій реформі корупційно нею скористається», — зауважила політик.

Також зі слів Савченко, українці нині не можуть довіряти одне одному, тому що звикли не довіряти владі і в результаті – не довіряти нікому.

 

OnPress.info

Комментировать

Оставьте первый комментарий!

Войти с помощью: 
  Subscribe  
Notify of
Загрузка...