Савченко: «Порошенко – ворог українського народу!»
Україна 3 Лютого 2017 11:07Руслан Коріков

Савченко: «Порошенко – ворог українського народу!»

Нардеп Надія Савченко виступила проти українського президента Петра Порошенка, який у свій час допоміг визволити її із російського полону. Колишня військовополонена льотчиця сказала, що Порошенко – ворог українців.

Новину передає ONPRESS.INFO.

«Мій ворог той, хто ворог моєму народові, хто робить гірше жити кожній людині. Коли прості люди кажуть, що ми живемо гірше з кожним днем. Так, я думаю, він – ворог народу», - сказала Савченко українським журналістам, відповідаючи на питання чи вважає президента України Петра Порошенка своїм ворогом.

Додала, що за президентства Порошенка українці стали гірше жити., адже з кожним днем людям додається додаткових проблем. Винить у всіх бідах нардеп чинного главу держави. Пообіцяла Савченко і те, що боротиметься із цим ворогом всіма методами, й у тому числі, політично. Надія Савченко також поділилася думками щодо того, який лідер потрібний України. На її думку, вивести державу з кризи зможуть лише особистості типу Йосипа Сталіна або Індіри Ганді.

Нагадаємо, Надія Савченко вирішила вийти з ВО «Батьківщина» та розпочати свою політичну кар’єру. Наразі нардеп звинувачує у бездіяльності всіх українських політиків та їздить на перемовини із бойовиками, порушуючи Закони України.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ