Україна 20 Жовтня 23:17Руслан Коріков

СБУ буде перевіряти Надію Савченко на зв’язки із «ЛНР» та «ДНР» (ВІДЕО)

Надія Савченко зірвала засідання Комітету Національної безпеки саме у той час, коли повинно було розглядатися питання стосовно розширення санкцій для Російської Федерації. Про це розповів голова Комітету  Сергій Пашинський.

Новину передає ONPRESS.INFO.

Під час засідання комітету Нацбезпеки України Надія Савченко вирішила вийти геть, навіть не зважаючи на те, що її колеги мали прийняти важливі для народу рішення.

Пашинський усіляко намагався залишити Савченко працювати, але нардеп не захотіла нічого чути.

Наразі Сергій Пашинський доручив підлеглим підготувати звернення до СБУ, аби ті ретельно перевірили колишню військовополонену стосовно її контактів із самопроголошеними «ЛНР» та «ДНР».

Нагадаємо, Надія Савченко не перетинала лінію розмежування зони АТО легально. Радник голови МВС України Зорян шкіряк підтвердив, що нардеп зробила це в обхід блокпостів, або взагалі вигадала.

«Мені хотілося б почути реакцію Юлії Володимирівни на цей візит, тому що наші офіційні джерела, які безпосередньо контролюють лінію фронту, повідомили, що Савченко офіційно не перетинав кордон. Це означає, що вона була там неофіційно. Тому, можливо, це плід уяви Савченко, чого я не виключаю», — зауважив Шкіряк.

Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ