СБУ піймала цілу групу антиукраїнських інтернет-тролів. ВІДЕО
Війна 12 Вересня 2019 7:30Марина Сейлор

СБУ піймала цілу групу антиукраїнських інтернет-тролів. ВІДЕО

На Дніпропетровщині співробітники СБУ припинили діяльність інтернет-агітатора, який через російські соціальні мережі поширював антиукраїнську пропаганду.

Як повідомили у прес-центрі СБУ, у ході документування розгалуженої мережі інтернет-агітаторів, яких координують з території РФ, оперативники спецслужби встановили, що мешканець міста Тернівка Дніпропетровської обл. в одній із соціальних мереж поширював інформацію із закликами до порушення територіальної цілісності України та зміни державного кордону.

Пропагандист, виконуючи завдання своїх російських кураторів, за обіцяну грошову винагороду також розповсюджував з фейкових акаунтів дезінформацію про ситуацію в районі проведення операції Об’єднаних сил та дії української влади.

Розпочато кримінальне провадження за ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) Кримінального кодексу України. Аналогічні факти деструктивного інформаційно-психологічного впливу на мешканців України через соціальні мережі були виявлені оперативниками СБУ раніше в Одеському, Сумському та Луганському регіонах.

Раніше стало відомо про те, що СБУ викрила та затримала екс-бойовика «днр» на Київщині.

Джерело: https://sprotyv.info/video/sbu-pijmala-cilu-grupu-antiukrainskih-internet-troliv-video
Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ