Україна 8 Січня 2017 12:33Руслан Коріков

СБУ виступила проти Савченко: озвучено першу заборону

Бійці СБУ заявили, що готуються провести «певну роботу» із нардепом Надією Савченко. Це обумовлено неприпустимою депутату поведінкою. Перша так звана заборона стосується оголошення списку військовополонених.

Новину передає ONPRESS.INFO з посиланням на заяву радника голови СБУ Юрія Тандіта.

Стало відомо, що Савченко вирішила опублікувати списки полонених та зникших без вісти на Донбасі. На це жорство відреагували в СБУ, так як дата інформація може зашкодити Україні та громадянам.

«Списки нам, звичайно, відомі. Ми працюємо з цими списками. Я лише можу сказати, що є певні закони, які обмежують витікання будь-якої інформації, що пов'язана з персональними даними. Ми не повинні використовувати цю інформацію для якихось корисливих цілей, маніпулювати цими списками і займатися політичним піаром», - акцентував Тандіт.

Додав радник голови СБУ і те, що ні в якому разі не можна поширювати інформацію, яка може зашкодити не тільки хлопцям, які знаходяться там, але і їх близьким, родичам.

«Не сумнівайтеся: ми обов'язково проведемо певну роботу в рамках чинного законодавства», - сказав Тандіт стосовно профілактичної роботи із нардепом Савченко.

Нагадаємо, днями Надія Савченко пообіцяла розкрити імена та прізвища військовополонених і зниклих без вести українців у зоні АТО.

Нардеп Савченко зазначила, що такий список вона зіставила з моменту звільнення із російського полону. Також туди внесені дані, отримані під час зустрічі в Мінську з лідерами самопроголошених «ЛНР» та «ДНР» Ігорем Плотницьким та Олександром Захарченко.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ