Війна 4 Листопада 2020 8:05Марина Сейлор

СБУ звільнила захоплену колонію на Франківщині: як пройшли антитерористичні навчання. ФОТО і ВІДЕО

Служба безпеки України провела антитерористичні тренування на території однієї з виправних установ у Галицькому районі Івано-Франківщини, повідомили у відомстві.

За легендою навчань, засуджені бойовики так званої «ДНР» захопили в заручники працівника охорони, заволоділи зброєю і забарикадувалися у будівлі колонії. «Злочинці» висунули антиукраїнські вимоги та домагалися звільнення для себе та одного з ватажків проросійських незаконних збройних формувань. У цей час інші засуджені вчинили в колонії заколот.

До нейтралізації терористичної загрози були негайно залучені регіональні підрозділи Служби безпеки, Державної кримінально-виконавчої служби, Національної гвардії, Національної поліції, Держслужби з надзвичайних ситуацій, Державної прикордонної служби та інші суб’єкти боротьби з тероризмом.

Після переговорів Координаційна група Антитерористичного центру при регіональному управлінні СБУ прийняла рішення про силове захоплення «терористів» та звільнення заручника. Водночас, сили підрозділу Державної кримінально-виконавчої служби «Циклон» вгамували бунт, а рятувальники ДСНС загасили пожежу, вчинену заколотниками.

Після завершення навчань Координаційна група АТЦ ретельно проаналізувала хід їх проведення і визначила напрямки подальшого покращення координації й підвищення рівня готовності суб’єктів боротьби з тероризмом до виконання завдань за призначенням.

 

Джерело: https://sprotyv.info/video/sbu-zvilnila-zahoplenu-koloniju-na-frankivshhini-yak-projshli-antiteroristichni-navchannya-foto-i-video

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ