Сестри Музичук на чемпіонаті світу в Росії поставили усім мат
Політика 12 Листопада 2018 19:00Марина Сейлор

Сестри Музичук на чемпіонаті світу в Росії поставили усім мат

Українки Марія і Анна Музичук вийшли до чвертьфіналу жіночого чемпіонатів світу з шахів у Ханти-Мансійську.

У першому матчі 1/8 фіналу Ганна за 27 хвилин білими розгромила болгарку Антоанетту Стефанову, але чорними несподівано програла. На тай-брейку Ганні не вдалося виграти білими, але чорними вона провела партію просто блискуче і поставила опонентці чистий мат.

Рахунок матчу - 2,5:1,5 на користь українки.

А ось Марія Музичук у першій партії проти іранської шахістки Мобін Алінасаб просто горіла. У ферзевому ендшпілі її суперниця мала вирішальну перевагу, але українка наполегливо вишукувала шанси. І, коли Алінасаб необережно просунула пішака, Музичук оголосила їй мат.

У другій дуелі львів'янка вперше на турнірі початку партію від ферзевого пішака і отримала перевагу після дебюту. Неточна гра суперниці допомогла впевнено перемогти її на 42-му ході. Рахунок - 1,5:0,5 на користь Марії.

Таким чином, у чвертьфіналі чемпіонату світу зіграють по дві шахістки з України, Китаю і Росії, а також по одній з Узбекистану і Казахстану. Склалися такі пари: Ю Веньюн (Китай) - Гулрухбегім Тохиржонова (Узбекистан), Анна Музичук (Україна) - Олександра Костенюк (Росія), Марія Музичук (Україна) - Жансая Абдумалік (Казахстан), Катерина Лагно (Росія) - Лей Тиндзе (Китай).

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ