Прес-релізи 30 Листопада 2020 10:56Марина Сейлор

Що міцніше – профільна чи кругла труба?

Металева труба може бути зварною чи безшовною. Сталеві труби виготовляються на трубопрокатному заводі. Для майбутніх труб беруться сталеві листи, або заготовки. Листи відрізняються розміром і товщиною металу. Завдяки, чому отримуємо труби різного діаметру і призначення. Все це контролює автоматизована система. Також при виготовленні труб враховується зручність їх транспортування. Щоб виготовити труби, невеликих діаметрів без швів використовується трубопрокатний верстат, де заготовку з розпеченої сталі пропускають через валики й стрижень (оправлення).

Высококачественные бесшовные круглые трубы из нелегированной стали DIN1630. И эти трубы преимущественно используются при строительстве химических заводов, сосудов, трубопроводов и в общем машиностроении. Они разработаны для удовлетворения высоких требований к производительности. Как обычно. предельных значений максимально допустимого рабочего давления этих трубок нет. допустимая рабочая температура не должна превышать 300 градусов

Холодновальцьовані круглі труби, що це?

На початку сталеві листи необхідно очистити від нальоту й окисів. Що робиться за допомогою дробеметної системи. Після такого очищення і зачистки країв листа відбувається згортання листів в трубу потужним пресом. Тепер труба готова до зварювальних робіт. Для того, щоб труби витримували високий тиск і були досить міцними робиться кілька швів. Коли виконаний технологічний шов, наноситься внутрішній і зовнішній шов з використанням порошкоподібної кераміки (флюсу), щоб ізолювати місце зварювання від контакту з повітрям і подальшої корозії. Наступний етап виготовлення металевої труби - це промивка за допомогою мийних засобів і надання сталевій трубі ідеальної форми. Для цього використовується труборозширювач (прес — еспандер). Проходячи всередині труби він рівномірно тисне на стінки виробу, роблячи її абсолютно круглої. На закінчення труби тестують на міцність і наявність тріщин.

Залежно від сфери використання труб, їх можуть захищати зовні шаром епоксидної фарби, поліетиленовим покриттям або пінополіуретаном, таким чином утеплюючи та захищаючи продукт від вологи й механічних пошкоджень.

Это труба MS под названием MS Square Pipe, доступная в различных размерах и толщинах. Пожалуйста, позвоните нам, если вам нужен размер, не указанный здесь. Доступная нормальная длина составляет 20 футов или 21 фут.

Що таке профільна труба та її властивості

В принципі будь-який перетин, крім округлого, який має ребра жорсткості можна назвати профілем. На цей момент існує великий асортимент і вибір профільних труб, хоча вони можливо не настільки поширений як кругла труба, але володіють певними властивостями й перевагами.

Плюси профільних труб

До переваг можна віднести наступні фактори:

 • невелика вага. Завдяки тому що труба порожня всередині;
 • швидка і легка нарізка;
 • наявність ребер жорсткості. Що забезпечує опір на розрив та скручування;
 • легкість транспортування та встановлення;
 • можливість створення складних конструкцій.

Підбиваючи підсумки можна сказати що профільні труби незамінні й потрібні в будівництві при зведенні різних конструкцій і каркасів. У сільськогосподарській техніці, спортивних тренажерах, для виготовлення меблів і так далі ...

Види профільних та круглих труб

Металургійна промисловість виробляє кілька різновидів труб згідно З ГОСТом, ось деяка класифікація:

 1. Квадратна.
 2. Прямокутна.
 3. Овальна.
 4. Плоский овал.
 5. Трикутна.
 6. Форма під замовлення.

Крім різної форми, існують відмінності виробництва, наприклад зварні та безшовні. Зварним, після надання форми за допомогою точкового зварювання надається цілісність виробу. Безшовні, можуть бути гарячекатаними та оцинкованими.Процес виготовлення ділиться на три основних етапи:

 1. Прошивка.
 2. Розкатка.
 3. Гаряча обробка.

Своєю чергою основні процеси діляться на більш дрібні. Прокатування відбувається на різних станах. Після цього, готові труби маркуються згідно з контролем якості (ГОСТ). Більше труб в каталозі на сайті DimaxtD.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ