Ще одна країна відмінить візи для українців
Україна 28 Травня 2019 12:53Марина Сейлор

Ще одна країна відмінить візи для українців

Як повідомляє прес-служба МЗС України, 27 травня відбулися українсько-мексиканські консультації у консульській сфері. Українську делегацію очолив директор Департаменту консульської служби МЗС України Сергій Погорельцев. Мексиканську — Ольга Беатріс Гарсія Гійен, генеральний директор Департаменту консульської служби МЗС Мексики, яку ближчим часом має бути призначено послом Мексики в Україні.

Вперше в історії проведено повномасштабні переговори між Україною та Мексиканськими Сполученими Штатами стосовно ключових питань порядку денного двосторонніх відносин у консульській сфері. 

Особливу увагу українська та мексиканська делегації приділили темі взаємного скасування візових вимог для громадян України та Мексики. Встановлення безвізу, вирішили дипломати, надасть суттєвого імпульсу розвиткові багатовекторного двостороннього співробітництва, передусім у туристичній, торговельно-економічній, інвестиційній, науково-культурній та інших сферах.

Сторонами опрацьовано алгоритм дій, необхідних для укладення двосторонньої угоди про спрощення та скасування візових вимог для всіх громадян України та Мексики.

Джерело: https://sprotyv.info/news/shhe-odna-kraina-vidminit-vizi-dlya-ukrainciv

Для любителей азарта азино777 актуальное рабочее зеркало, где можно с удовольствием провести время

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ