Україна 30 Травня 2021 10:48Марина Сейлор

Що у них в голові? Тепер батькам платити: Дівчата просто в потязі “Укрзалізниці” вирішили розважитися та ще й зняли незаконне відео.

Правоохоронці затримали дівчину та її подругу, яка просто на камеру трощила один з вагонів електротягу “Укрзалізниці”, зокрема, вирвала віконну раму.

Про на своїй Facebook-сторінці повідомив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

Варто зауважити, що днями соціальні мережі облетіло відео, на якому молода дівчина-вандал вириває віконну раму в одному з електропоїздів в Дніпропетровській області.

“Ювенальна поліція Дніпропетровської області знайшли і дівчину, яка ламала вагон, і її подружку, яка знімала це на відео”, – йдеться в повідомленні Геращенка.

Окрім цього, він наголосив, що наразі батьки порушниці вже погодилися відремонтувати потяг, а також отримали штраф за невиконання своїх обов’язків.

“Батьки дівчат погодилися компенсувати “Укрзалізниці” витрати на ремонт вагона в повному обсязі – все до копійки – 4105 гривень 26 копійок. На маму дівчини складений адміністративний протокол за статтею 184 КУпАП – невиконання батьками своїх”, – підсумував він.

Джерело: https://matrix.co.ua/editor1/142365/

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ