Каталог М151 23 Червня 2021 12:34Марина Сейлор

Що впливає на ціну квартири

Кожен з нас мріє про ідеальне житло. Часто, наші фінансові можливості не збігаються з нашими бажаннями. Однак не варто засмучуватися, адже у ЖК Рівер Сіті Житомир можна знайти комфортні квартири за оптимальною ціною.

На вартість квартири впливає чимало факторів. Багато з них можуть бути суб'єктивними. Наприклад, якщо для одних відсутність місця для паркування автомобіля стане суттєвим недоліком, то для інших цей фактор не викликатиме жодних проблем. Однак є чинники, які важливі для всіх без винятку, і ось найголовніші з них:

  1. Площа приміщення ― від розмірів квартири головним чином залежить її ціна. Існує навіть рейтинг вартості метра квадратного на житлові помешкання у різних містах. Наприклад, у Києві цей показник складає близько тисячі доларів США, в Одесі ― 800 доларів, у Львові ― 975 доларів.

  2. Локалізація ― зазвичай ціни на квартири вищі, якщо вона розташована ближче до центру міста. Житло у спальних районах натомість може бути дешевшим. Враховується також піший доступ до центру.

  3. Інфраструктура ― це один з найважливіших факторів. У даному випадку до уваги береться близькість продуктових магазинів, ринків, супермаркетів. Друге місце посідають навчальні заклади, наприклад, школи, дитячі садки, коледжі. Далі враховується наявність поліклінік, амбулаторій і зупинок громадського транспорту. Молодим сім’ям слід вибирати житлові комплекси, на території яких є ігрові майданчики, як наприклад в ЖК River City

  4. Безпека ― відомо, що на безпеці економити не можна. Варто заплатити трохи більше, але бути впевненим у тому, що будинок захищений. Забудовники, які споруджують нові мікрорайони, дбають про огородження прибудинкових територій. Зазвичай вони оточені парканом, а щоб отримати доступ до території слід пройти перевірку на контрольно-пропускному пункті. Така система гарантує безпеку всіх мешканців, а в першу чергу дітей, які можуть гратися на вулиці.

  5. Планування квартир ― цей фактор має один з найбільш вагомих впливів на якість щоденного життя. У кожного з нас свої уподобання, які стосуються проекту помешкання, але, наприклад, відсутність прохідних кімнат це обов'язкова вимога для всіх.

Великий вплив на ціну має також стандарт житлового будинку, якість обробки та використаних матеріалів, архітектурна привабливість житлового комплексу. Також не слід забувати про стан житла і до якого ринку воно належить: первинного чи вторинного.

Ціни на квартири, незалежно від сегмента ринку, не є сталими, і, як відомо, вони можуть сильно залежати від поточного стану економічної ситуації. Однак не варто очікувати раптового різкого спаду вартості житла і відкладати покупку квартири, адже ситуація може змінитися як на користь покупця, так і на користь продавця.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ