Політика 24 Листопада 2020 9:55Марина Сейлор

Порошенко в шоці – удар від “соратника”. Гройсман розповів як йому працювалося під час перебування на чолі уряду.

Володимир Гройсман розповів в інтерв’ю виданню «Дзеркало тижня», як йому працювалося з Петром Порошенко під час перебування на чолі уряду.

За словами колишнього прем’єр-міністра, п’ятий президент тоді говорив одне, але на наступний день робив вже зовсім інше.

Гройсман пояснив, що через це він не міг робити ті кроки, які планував. В результаті робота на посаді глави уряду перетворилася в «прем’єрство щоденної боротьби».

Боротьба велася буквально за все – за закриття нелегальних схем, за підтримку у Верховній Раді, за ефективне управління.

Гройсман підкреслив, що його уряд через все це зробив менше, ніж насправді міг зробити той склад Кабінету міністрів. Проте, певні досягнення все-таки були. Такими сам Гройсман вважає старт реформи децентралізації.

Також в період його прем’єрства в Україні були запущені серйозні інфраструктурні проблеми, і почалися реформи в таких сферах, як охорона здоров’я та освіта.

Гройсман також зазначив, що прем’єрство в Україні без власної команди – нераціональний крок. Так він відповів на питання про своє друге прем’єрство.

“Але в наступному парламенті у нас буде своя професійна команда …”, – сказав Гросман.

Колишній прем’єр-міністр прокоментував також запитання журналіста про можливий політичний зв’язок з Рінатом Ахметовим, акцентував свою увагу на тому, що на даний момент у Ахметова немає ні з ким загальних політичних проектів.

“Я можу помилятися, звичайно, але про це краще запитати у нього. У відношенні своїх« тісних відносин »з великим бізнесом можу вам абсолютно точно сказати – на перспективу – ніхто і ніколи не може підійти до мене з-за рогу і вказати, що і як мені робити. Так не було, коли я був прем’єром, і так не буде надалі. тому що у мене є моя совість і моя честь. І я дуже ціную в людях, коли вони мають гідність не нав’язувати тобі щось “, – заявив Гройсман.

Джерело: https://matrix.co.ua/editor1/151493/

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ