Каталог М59 21 Серпня 2017 20:48slovotkach

Шкільна форма в Україні вітчизняного виробника

При виборі шкільної форми в Україні в інтернет-магазині покупці вибирають товар, орієнтуючись на наступні критерії: асортимент, вартість і якість. Широкий асортимент дозволяє задовольнити запити великого кола покупців, що володіють різними смаками та уподобаннями.

Оптимальна вартість дає можливість зробити покупку клієнтам з різними фінансовими можливостями. Тільки невеликий відсоток людей купують одяг розкручених брендів за надзвичайною ціною, навіть забезпечені особистості шукають, на чому можна заощадити.

Урбанізація, будівництво заводів і наявність великої кількості транспорту на бензині погіршують екологічну обстановку міст. На цьому тлі розвиваються хвороби дихальної системи, і виникає алергія, в тому числі на синтетичні тканини. Батьки, яких турбує здоров'я своїх дітей, звертають увагу на матеріал виготовлення одягу.

Купити шкільну форму оптом в інтернет-магазині TIMBO

Задовольнити всі вимоги замовника (широкий асортимент, низька ціна, висока якість) зможе вітчизняний виробник TIMBO. Купити шкільну форму оптом в інтернет-магазині можна дрібним і великим оптом. Дрібний опт починається від 5 одиниць виробів. Виробник не виставляє жодних додаткових умов (ніякої мінімальної суми замовлення і ніякої вимоги купівлі всього модельного ряду). Замовник набуває той товар, який йому необхідний, в будь-якій кількості і потрібного розміру.

Великий гурт отримує додаткові бонуси. При сумі замовлення понад 5 тис. грн. надається знижка (до оптової ціни) 3%. Збільшення знижки до 5% отримує замовлення на 10 тис. грн. Найбільша величина знижки 10% зменшить покупка на суму понад 20 тис. грн.

Саме такі умови угоди і оцінили оптові покупці. Дешевий опт дозволяє посереднику виставити більш низькі ціни на продукцію, швидше продати товар, отримати прибуток і знову вкласти його в оборот. Збільшений товарообіг принесе додатковий дохід. Тому працювати з інтернет-магазином TIMBO вигідно.

Оптовий продаж шкільної форми оформлення і доставка

Щоб оформити оптовий продаж шкільної форми необхідно:

  • Дізнатися оптові ціни, пройшовши за посиланням «ПЕРЕЙТИ» в розділі «Опт» інтернет-магазину TIMBO.
  • Зв'язатися з менеджерами зручним способом: за телефонами або за адресою електронної пошти.
  • Повідомити або відправити список необхідних товарів, вказавши модель, колір, розмір, кількість штук.
  • Дати можливість менеджеру обробити замовлення (зв'язатися зі складом, уточнити наявність).
  • Обговорити з менеджером спосіб оплати і місце доставки товару.

Після отримання оплати менеджер повідомить дату прибуття замовлення. Відповідно до закону «Про захист прав споживача» покупець має право повернути неякісний товар або обміняти його на новий. Інтернет-магазин TIMBO дотримується законів України, тому ви можете бути спокійні, все непередбачені проблеми будуть вирішені швидко і на користь покупця.

Схожі статті