Політика 11 Березня 2017 11:44Марина Сейлор

Ширка: депутати "Батьківщини" та Опаблоку не критикують один одного. Совпадєніє? (інфографіка)

Політичні сили ВО “Батьківщина“ та “Опозиційний блок“ уникають критики одна одної. Це один із висновків моніторингу виступів та заяв політиків, який провели експерти проекту «Дослівно». Для аналізу було відібрано виступи українських політиків, які оприлюднені у відкритих джерелах: партійні сайти та стрічки новин. Часові рамки дослідження: вересень 2016-го року – лютий 2017 року.

Згідно з результатами дослідження (див. інфографіку), всі політичні сили вдаються до взаємної критики. Проте партії “Батьківщина“ на чолі з Юлією Тимошенко та “Опозиційний блок“ майже ніколи не висловлюються про діяльність одна одної. Тобто, негласна ширка між регіоналами та бютівцями існує і квітне.

“Жорстка і емоційна критика є невід’ємною складовою роботи головних політичних сил. При чому, критиці піддаються всі без огляду – влада, політичні опоненти, соратники. Тому, якщо політичні сили уникають взаємної критики, то з великою вірогідністю можна припускати, що між ними укладено пакт про ненапад“, - прокоментував результати аналізу голова Комітету виборців України Олексій Кошель.

1

Нагадаємо, згідно із попереднім дослідженням КВУ, лідер ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко оперує недостовірною інформацією у своїх публічних виступах. З п’яти проаналізованих заяв Юлії Тимошенко три виявилися неправдивими, а ще одна – мала маніпулятивний характер.

Джерело: http://oleg-leusenko.livejournal.com/6543327.html

Схожі статті