Прес-релізи 22 Листопада 2022 16:41Марина Сейлор

Скільки коштує просування сайту в ТОП і що входить у пошукову оптимізацію?

Просування сайтів - важлива складова під час досягнення маркетингових або бізнес-цілей. Високі позиції в ТОП пошукових систем зроблять ваш бізнес більш впізнаваним і залучать більшу кількість потенційних клієнтів. Однак якісне SEO просування - це кропітка праця, яка вимагає тимчасових і грошових витрат. Скільки коштує просування сайту в ТОП і що входить у послугу - давайте розбиратися.

Етапи пошукової оптимізації

Пошукова оптимізація - це комплекс інструментів, які допомагають вивести портал у ТОП пошукової видачі. Комплексне просування включає в себе такі етапи.

  • Технічна оптимізація. На цьому етапі проводиться ретельний програмний аналіз порталу. СЕО-фахівці спільно з програмістами шукають, виправляють технічні недоробки, які впливають на індексацію і функціональність.
  • Пошуковий копірайтинг. Може проводитися одночасно з технічною оптимізацією.
  • СЕО-аудит - комплекс методів, які дають змогу оцінити ефективність просування сторінки.
  • Розширення семантичного ядра. На цьому етапі відбувається реструктуризація сайту, створюються додаткові категорії та релевантні ключовим запитам сторінки. 
  • Перелінковка. Налаштовується завдяки формуванню посилальної маси, яка підвищує рейтинг сайту в ТОП.

Вартість просування включає в себе ціну кожного з наведених вище етапів. Щоб досягти ефекту і швидко вивести сайт на високі позиції, рекомендується замовляти комплексне просування. У деяких випадках можлива оплата кожної зі складових окремо.

Від чого залежить вартість SEO-оптимізації

Просування сайту залежить від таких показників:

  • вік сайту;
  • кількість мов;
  • технічний бік;
  • тип CMS.

Просування багатомовних і багатосторінкових ресурсів набагато дорожче, ніж розкрутка односторінкових і одномовних лендінгів. Якщо сайт написаний на фреймворку або чистому коді, це ускладнює завдання програміста на етапі технічної складової, тому ціна на самописні сайти значно вища.

Ціни на просування ресурсу в ТОП в Україні

Приватний SEO-фахівець Артем Зінчук - zinchukseo.com, допоможе з всебічною оптимізацією ресурсу і виведенням його в ТОП пошукових систем. Ціни на послуги залежать від обсягу робіт. Комплексне просування невеликого інтернет-магазину з виведенням на перші сторінки в Google стартує від 200-300 доларів.

Перші результати будуть помітні вже через 2-4 місяці.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ