Прес-релізи 18 Грудня 2020 12:38Марина Сейлор

Скільки можна заробити в Києві на орендованому автомобілі в таксі?

Скільки заробляють і витрачають київські таксисти? Вважаємо паливо, зв'язок, послуги мийки та ремонт. Зарплата в 30 000 гривень на місяць - наскільки це правдиво?

За останні 7 років на ринку перевезень з'явилося сотні нових компаній "таксі". З чим це пов'язано? Люди почали більше цінувати свій час і комфорт. Почалося розвиток автопарків та служб таксі, а згодом з'явилися так звані агрегатори замовлень, які дозволяють водіям працювати за особистим графіком.

Вакансія водія стала актуальною і залишається такою сьогодні.

Які переваги у такої роботи? По-перше немає графіка, по-друге відсутне керівництво і найголовніше, заробіток залежить тільки від водія. Що обіцяють в рекламі вакансій водіям? Зазвичай це дохід від 30 тисяч гривень на місяць.

При п'ятиденному графіку водій, працюючи в Uber, Bolt або Uklon виконує 120 або навіть більше замовлень на тиждень. Середній дохід при такій кількості (без чайових і бонусів) близько 12 тисяч гривень на тиждень.

Середні витрати водіїв:

Паливо - 2000 грн.;

Мийка - 150 грн.;

Мобільний зв'язок - 40 грн на тиждень (в місяць біля 150 грн.).

Звичайно існують додаткові витрати на амортизацію і ремонт, але варіантів тут дуже багато, в залежності від автомобіля і стилю водіння. З таким розрахунком цілком реально заробити чистими 10 тисяч гривень в тиждень.

А якщо немає особистого автомобіля або свій в ремонті?

У таких випадках є безліч автопарків, з послугою оренди / прокату автомобіля і навіть оренда з правом викупу. Наприклад, середня вартість оренди в тиждень комфортного автомобіля 3000-4500 гривень: iamgroup.com.ua. У вартість вже входить технічне обслуговування і ремонт.

Часто такі парки підключають різні служби і надають додаткові знижки на паливо і мийку.

Так, дохід стане менше, але хіба багато вакансій в Києві дозволять працівникам отримувати чистими від 6000 гривень в тиждень, без досвіду роботи і не мати начальства?

Є й інший варіант, наприклад оренда з правом викупу.

Компанія I AM Group надає в оренду машини з правом викупу - Renault Logan 2018 року: https://iamgroup.com.ua/leasing. Ви можете взяти авто так і під роботу в таксі так і для особистих цілей.

Які умови?

Термін викупу такого авто - 12-18 місяців, тижневий платіж 4300 гривень, є можливість отримати автомобіль без першого внеску. Варіанти відстрочки платежів за ремонт без штрафних санкцій.

Дохід можна збільшити і за рахунок брендування (наклейки логотипів агрегаторів на кузов автомобіля), компанії пропонують бонус у розмірі до 12000 гривень. Разом сума може досягати 50 000 гривень в місяць.

Звичайно, вам доведеться багато працювати. Але не забувайте, у відпустку ви можете піти в будь-який момент 🙂

Матеріал підготовлений компанією I AM Group

Схожі статті