Скління балкону подарує комфорт та затишок й збереже тепло
Прес-релізи 29 Липня 2022 13:02Марина Сейлор

Скління балкону подарує комфорт та затишок й збереже тепло

Скління балконів допомагає вирішити ряд незручностей, які зазвичай мають відкриті балкони та лоджії. Це надійний спосіб додати затишку оселі, захистити приміщення від пилу, вітру та опадів, зберегти тепло та створити додаткову шумоізоляцію. Засклити балкон у Львові допоможе компанія професіоналів https://winstore.com.ua/balkony/, що виконає роботу у зазначені терміни з гарантією якості. Таке облаштування сприятиме ефективнішому використанню простору. На заскленому балконі зручно сушити білизну, зберігати консервовану продукцію. А якщо дозволяють розміри, то його можна зробити частиною житлової зони, обладнавши робоче місце, куточок для відпочинку, або навіть невеличку домашню оранжерею.

Якщо ви бажаєте втілити подібний задум у реальність, вам необхідно взяти до уваги певні фактори. В першу чергу, варто визначитись з кінцевою метою та призначенням заскленого балкона. Від цього залежатиме вибір склопакетів, дверей та фурнітури. Оскільки балкон для сушіння білизни та господарських потреб дещо відрізнятиметься від місця для робочого кабінету, чи, наприклад домашньої оранжереї. Врахування усіх цих моментів допоможе оптимально ефективно використати площу під облаштування.

На що звернути увагу:

  • На якій стороні розміщений балкон. Якщо на південній, і сонячні промені потрапляють на нього у свою найактивнішу фазу, то варто потурбуватись про встановлення склопакетів зі склом з УФ-захистом. Це вбереже меблі та стіни від вигорання. А якщо, навпаки, кімнату з недостатнім освітленням бажає зробити більше світлою, то у пригоді стане панорамне французьке скління або мінімальні елементи для посилення віконного блоку з максимально великими стулками.
  • У випадку, коли балкон виходить на автомагістраль, або недалеко від будинку проходять трамвайні сполучення, варто подбати про додаткову звукоізоляцію. Її допоможуть створити багатокамерні склопакети.
  • Якщо в оселі мешкають малі діти, першочерговою має бути безпека. Щоб запобігти самовільному, безконтрольному відчиненню стулок, варто обладнати ручки спеціальними замками та механічними засувами.

Вартість засклення балкону у Львові залежатиме від площі конструкції, рівня складності виконаних робіт, матеріалів, які використовуються. А балкони своєю чергою відрізняються рядом параметрів: товщиною скла, нанесенням тонування, встановленням водяних зливів, вартістю профілів, кількістю та характеристиками ущільнювача, що забезпечуватиме оптимальне прилягання головних елементів та герметичність.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ