Слухняний хлопчик: Лукашенко затягнув "українську пісню" Путіна
Політика 24 Вересня 2018 19:20Марина Сейлор

Слухняний хлопчик: Лукашенко затягнув "українську пісню" Путіна

Президент заявив, що хоче збільшити кількість прикордонників на кордоні з Україною, щоб зупинити перевезення зброї, - повідомляють білоруські ЗМІ.
Заява прозвучала в ході зустрічі з держсекретарем Ради безпеки Станіславом Засем і головою Держприкордонкомітету Анатолієм Лаппо.

"Там, де треба, ми це зробимо. Ми вирішили зміцнювати кордон з Україною, адже бачимо, скільки звідти йде сьогодні біди для Білорусі, і в тому числі зброї переправляється. Ми повинні закрити кордон. Але не для порядних людей, а для бандитів, для тих, хто везе зброю", - розповів Лукашенко.

Окрім того він додав, що міністр внутрішніх справ йому доповідав про затримання чоловіка з арсеналом зброї.

"Затримали людину, у якої арсенал: кулемети, десяток автоматів, два десятка гвинтівок, десять тисяч патронів і так далі, і так далі .... Колекціонують? Так бойова ж уся зброя. Ось колекціонери... Звідки все це? Подивилися – в армії нашій все на місці", -  запевнив "бацька".

Через вищезгадані події, за його словами, прийнято рішення "встановити кордон з Україною".

"Потрібна там чисельність – потрібна. Давайте подивимося. Але не скопом – туди сотню, туди тисячу, а по одній людині, куди треба. Без всяких начальників. Начальників має бути по мінімуму", - підсумував Лукашенко.

Нагадаємо, шість годин тривали переговори президента Білорусі Олександра Лукашенка і його російського колеги Володимира Путіна.

Бацька повідомив, що вони обговорювали політичну взаємодію і українську тематику, - передає БелТА.

Відомо, що зустріч двох лідерів відбулася на російській території, а саме в місті Сочі, 21 вересня. Лукашенко розповів, що на зустрічі в Сочі у форматі один на один вони обговорювали політичні питання, взаємини Росії і Білорусі в рамках ЄАЕС, СНД, ОДКБ і подальше будівництво Союзної держави.

Схожі статті
Монетизуй свій талант з OnPress.info ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ